Mrtcn

Uygulaması ve internet sitesi oldukça kullanışlı, 15 saniyede operatöre bağlanma özelliği ve kibar, ilgilenen operatörleri, ayda 3 kere farklı ATM den ücretsiz para çekme özelliği, yurtdışından gelen swift için sadece 17 TL almaları yeter bile. karekodla para çekme, numaraya para gönderme ve diğer özellikler. Günlük birikim hesabına ve aylık mevduat hesabına yüksek faiz. Bunları geçtim en iyi yanı hiçbir masrafı yok. Dilediğiniz gibi küçük veya büyük masraflar gönderin veya kabul edin fark etmiyor. Gönderilen eft ve havale 1-2 dk da alıcısına ulaşıyor. Güzel kampanyalarıda oluyor mesela spotify ve netflix için 30 TL ye kadar ödemelerin yarısınıda iade ediyor. Zaman zaman yemek sepeti için indirimler oluyor. Türkiye de yaşadığım zamanlar diğer bankalar habire soruyordu neden para gönderiyorsun, neden yurtdışından para geliyor ve gelen swift için yüksek komisyonlar alıyorlardı, fakat enparada 17 TL gibi bi komisyon var. Unuttuğum bir sürü başka özelliğide vardır illaki. Genelde çalıştığım tüm müşteriler enparan varmı diye soruyorlardı, enpara olmadan pek iş yapamaz olmuştum :)

Ek olarak param sıkıştı ve farklı bi işlem için dosya oluşturdular 1-2 saat içindi halloldu ve geri aradılar :) Diğer bankada 4 gün para için beklemiştim ve küstahcasına konuşmuşlardı.