wmaraci reklam
lidertakipci

Kemik Suyu İşine Girmek İstiyorum

21 Mesajlar 1.956 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bahtiyarcicek07 bahtiyarcicek07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ekonometrist
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 9 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

Marstyson adlı üyeden alıntı

peki talep gerçekten fazla mı bu alana ?

Şuan gıda mühendisi olarak söylüyorum organik kelimesine ilgi büyük bu kemık suyunun hiç bir katkı maddesi yok ve gerçekten çok faydalı bence herkes tüketmeli vede çok lezzetlidir. İçine pul biber, kekık.. gibi baharatlar eklenıyor ve havuç, ıspanak vs. gibi sebzeler de eklenıyor Çorba pilavlarla kullanılıyor bu şekilde bir üründür. 35 yaş üstü kişiler büyük ilgi gösteriyor. Benım sorunum paketlemede pişirme depolama sterilizasyon gibi işlemleri zaten biliyroum
Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

bahtiyarcicek07 adlı üyeden alıntı

Şuan gıda mühendisi olarak söylüyorum organik kelimesine ilgi büyük bu kemık suyunun hiç bir katkı maddesi yok ve gerçekten çok faydalı bence herkes tüketmeli vede çok lezzetlidir. İçine pul biber, kekık.. gibi baharatlar eklenıyor ve havuç, ıspanak vs. gibi sebzeler de eklenıyor Çorba pilavlarla kullanılıyor bu şekilde bir üründür. 35 yaş üstü kişiler büyük ilgi gösteriyor. Benım sorunum paketlemede pişirme depolama sterilizasyon gibi işlemleri zaten biliyroum

paketleme sorunu derken, kavanozda satmayacak mısınız ? Yoksa bazı ürünlerde olduğu gibi özel plastik poşetlerde mi ?

• Üyelik 12.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ekonometrist
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 9 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

paketleme sorunu derken, kavanozda satmayacak mısınız ? Yoksa bazı ürünlerde olduğu gibi özel plastik poşetlerde mi ?

Kavanoz hocam da kavanozun tedariği üstüne etiket yapıştırılması gibi konular zor geliyor yoksa kemik bulmak ve pişirmek daha kolay geliyor bana bilmiyorum bu işi yapan birini görsem bilgi alırdım maliyeti vs. nedir diye bakalım araştırmalardayım

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

Kavanoz hocam da kavanozun tedariği üstüne etiket yapıştırılması gibi konular zor geliyor yoksa kemik bulmak ve pişirmek daha kolay geliyor bana bilmiyorum bu işi yapan birini görsem bilgi alırdım maliyeti vs. nedir diye bakalım araştırmalardayım

piyasada ürün paketleme işiyle uğraşan firmalar da vardır . onlara anlaşma önerseniz ya da benim ürünlerimi siz paketleyin belli bir ücrete deseniz kabul edilmez mi ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ekonometrist
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 9 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

piyasada ürün paketleme işiyle uğraşan firmalar da vardır . onlara anlaşma önerseniz ya da benim ürünlerimi siz paketleyin belli bir ücrete deseniz kabul edilmez mi ?

Bilmiyorum hocam o konuyu araştırmam gerek el değmeden paketleme yapılması çok uygun olur
Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Kemik suyunu evde çok yaparım küpler haline getirir birçok yerde kullanır bolca tüketirim. Grip nedir hastalık nedir bilmem. Yani 35 yas ustune gerek yok. Bilincli her genc de alır bunlari

• Üyelik 12.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ekonometrist
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 9 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Kemik suyunu evde çok yaparım küpler haline getirir birçok yerde kullanır bolca tüketirim. Grip nedir hastalık nedir bilmem. Yani 35 yas ustune gerek yok. Bilincli her genc de alır bunlari

Aynen hocam katılıyorum

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

O kadar tutar mı hocam yani pişirme kavanozlara ekleme ilk etapta basit bir sistem yeterli olur dıye düşünüyorum engelliyim kosgeb desteğini de kullanmayı düşünüyorum.

Kitlem tam uygun hocam.

Aksine 30 35 yaş üstü hocam tam uygun kitle

Şuan düşünce aşamasındayım hocam bakalım

100k minimum fazlası bile tutabilir dükkan alt yapısı müsait değilse.
kaynat şişele diye bir olay maalesef yok sağlık bakanlığı tarim bakanligi izinleri uygun üretim koşulları hijyen standartları uygun ekipman falan filan ufak bir işletme bile kursan bu paralara mal edersin kaldı ki o parti üründe şikayet var aynı parti ürünü saklaman lazım tek kişinin yapacağı iş değil maalesef
melankolia HeroTurk

kişi bu mesajı beğendi.

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
ermaneray verdiğiniz cevabı kim verecek diye bekliyordum. Bu işler o kadar basit olmuyor maalesef. İşin işine gıda girince çok fazla denetleniyor

https://www.ozgurblog.net/

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

Güzel kardeşim, bu iş tutar. paket işini kafanda büyütme. yapacağın iş kaynamış kemik suyunu hızlı dondurup jöle kıvamına getirip paketlemek. sana örnek paketleme yöntemlerinden biri olarak otellerde sabah kahvaltılık olarak verilen tereyağı ve peynir ambalajları var. ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al