wmaraci reklam

Adsense Alternatifi Firmalar Tavsiye Var mı

19 Mesajlar 5.061 Okunma
wmaraci reklam

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
coskun6891 Merhaba, direk buraya yazayım, belki başkalarına da faydası dokunur.

Şimdi arkadaşın adsense başvurusunun onaylanmamasının sebebi içerik eksikliğinden kaynaklanıyor. Projenin konseptine bu sorun gayet doğal.

Arkadaşa sitesine /blog/ şeklinde alan oluşturup bir blog kurmasını ve konuyla ilgili içerikler oluşturmasını önerdim. Bu içerikleri de anasayfada görünür bir şekilde paylaşmasını önerdim.

/blog/ alanında normal wordpress kurulumu yapıp anasayfa tasarıma yakın bir tema kullanabilirsiniz. Orada oluşturduğunuz içerikleri de anasayfada post yani link olarak görsel bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Bu şekilde sitenin adsense onayı alma şansı olabilir.
coskun6891 LinkPicture

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

mrfirst mrfirst WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 15 / 12
  • Ticaret 1, (%0)
Hocam siteniz iyi gözüküyor. Biraz daha içerik yayımlayarak tekrar adsense onayı istemenizi öneririm. Çünkü diğer firmalardan kazanacağınız meblağ sizi tatmin etmeyebilir.

LinkPicture LinkPicture WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kontrolör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 16 / 102
  • Ticaret 0, (%0)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

coskun6891 Merhaba, direk buraya yazayım, belki başkalarına da faydası dokunur.

Şimdi arkadaşın adsense başvurusunun onaylanmamasının sebebi içerik eksikliğinden kaynaklanıyor. Projenin konseptine bu sorun gayet doğal.

Arkadaşa sitesine /blog/ şeklinde alan oluşturup bir blog kurmasını ve konuyla ilgili içerikler oluşturmasını önerdim. Bu içerikleri de anasayfada görünür bir şekilde paylaşmasını önerdim.

/blog/ alanında normal wordpress kurulumu yapıp anasayfa tasarıma yakın bir tema kullanabilirsiniz. Orada oluşturduğunuz içerikleri de anasayfada post yani link olarak görsel bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Hocam sizce şuan onay verir mi
Blog bolumu açtım , 10 tane özgün yazı yazdım
SEO ayarlarını düzenledim , İndex sayfasına blog taki öne çıkan yazılardan 3 tane ekledim

Resim Linki Almanın En Kullanışlı Yolu LinkPicture.com

• Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam sizce şuan onay verir mi
Blog bolumu açtım , 10 tane özgün yazı yazdım
SEO ayarlarını düzenledim , İndex sayfasına blog taki öne çıkan yazılardan 3 tane ekledim

Tekrardan merhaba, siteyi inceledim dediğimi uygulamışsınız fakat ana sayfadaki post yerleşimlerinin kullanıcı deneyimi biraz düşük. Yani arayüz daha iyi olabilir. Mesela dosya yükleme alanını daraltıp blog yazılarını sağ tarafa alabilirsiniz. Bunun dışında blog kısmı tasarımı ana sayfaya pek yakın değil. Ya daha yakın bir tema bulun/düzenleyin ya da çok daha sade bir tasarım kullanın derim.

wmaraci

LinkPicture LinkPicture WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kontrolör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 16 / 102
  • Ticaret 0, (%0)

Tekrardan merhaba, siteyi inceledim dediğimi uygulamışsınız fakat ana sayfadaki post yerleşimlerinin kullanıcı deneyimi biraz düşük. Yani arayüz daha iyi olabilir. Mesela dosya yükleme alanını daraltıp blog yazılarını sağ tarafa alabilirsiniz. Bunun dışında blog kısmı tasarımı ana sayfaya pek yakın değil. Ya daha yakın bir tema bulun/düzenleyin ya da çok daha sade bir tasarım kullanın derim.

Bugünku başvurum reddedilirse dediklerinizi dikkate alıp ,siteyi tekrar elden geçirip , başvuru yapicam

Teşekkürler ilginiz için

Resim Linki Almanın En Kullanışlı Yolu LinkPicture.com

efskmn efskmn Ne Mutlu Türküm Diyene! Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Adsense onayı alabilmeniz için aynı şekilde özelden iyi bir yöntem sundum. Denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Onay alma olasılığınız %90 artacaktır.

Bunun dışında yine belirttiğim gibi ziyaretçi sayınız az olduğundan kazanç sağlamak için acele etmeyin. Bu süreçte diğer kalitesiz reklam servislerini kullanmanızı önermiyorum.

bana da özel mesaj atarsanız çok sevinirim

Türkiye Cumhuriyeti

• Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Bugünku başvurum reddedilirse dediklerinizi dikkate alıp ,siteyi tekrar elden geçirip , başvuru yapicam

Teşekkürler ilginiz için

Rica ederim, umarım olumlu bir geri dönüş alırsınız.

bana da özel mesaj atarsanız çok sevinirim
efskmn Merhaba, daha önce (POST #11de) tekniği herkesle paylaştım. Yine de buraya tekrardan bırakıyorum.

Merhaba, direk buraya yazayım, belki başkalarına da faydası dokunur.

TheSecret TheSecret WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ekonomi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 44 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Adsensenin alternatifi yok malesef. Hiç bir sistem 1 tıka 100 tl vb. vermez. Adsense almaya çalışın.

efskmn efskmn Ne Mutlu Türküm Diyene! Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Rica ederim, umarım olumlu bir geri dönüş alırsınız.

efskmn Merhaba, daha önce (POST #11de) tekniği herkesle paylaştım. Yine de buraya tekrardan bırakıyorum.

peki aynı mantık forum sitesi için de geçerli olur mu ?

Türkiye Cumhuriyeti
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al