ahmetce33 adlı üyeden alıntı

wordpress kullanıyorsanız cpu sorunu yasarsınız ben yaşadım konuya geç kaldım yazmaya ama geçen tüm sitelerimi taşımak zorunda kaldım kazara bile bir kaç eklenti yüklü ise cpu harcayan siteleriniz suspend oluyor sonrada firma aramaya başlıyorsunuz.24 tl ye host hesabı veriyorlar bende sık duyduğum için taşıdım ama benim için hüsran oldu

Merhaba,
Hizmetinizi satın aldıktan 10 gün sonra tarafınıza aşırı CPU kullanımı ile ilgili destek bildirimi açılmış.Bu CPU kullanımı eklenti ile ilgili değil ve sebebi açıkca size belirtilmiş Ahmet Bey. Google'a var olmayan daha doğrusu 404 dönen binlerce sayfanın sitemapını eklemişsiniz. Hostinginiz içerisinde tüm WP tabanlı sitelere 404 dönecek şekilde Google botları saldırı niteliğinde tarama yapıyorlardı. Wordpress tabanlı web sitelerde 404 istekleri WP çekirdeği üzerinden geçer ve kullanıcıya döner.404 değil 200 OK olarak cevap dönse zaten hiçbir problem yok.Aynı anda 300 den fazla WP üzerinden 404 yanıtı dönüyordu.Bunların hepsi size detaylıca anlatılmasına rağmen "merhaba ne yapmam gerekiyor" şeklinde bir cevap ile dönmüşsünüz bize.Bu olaydan 10-15 gün kadar daha süre istisna ve süre tanınmış.Herhangi bir geri dönüş olmayıncada gayet doğal bir şekilde askıya alınmış.

Hangi şartlarda askıya alınabileceği hizmet sözleşmemizde yazıyor.Bu sözleşme sipariş esnasında 2 kez karşınıza çıkmaktadır.Şayet her CPU kullanımında askıya alan bir firma olsaydık, size bunu ilk bildirdiğimizde uygulardık Ahmet Bey.Askıya alma aksiyonu bizim en son çare olarak uyguladığımız bir şey.Neticede hizmet aldığınız sunucu paylaşımlı yani sizin sitelerinizle birlikte farklı müşterilerimizin de web siteleri mevcut.Burada genel çoğunluğun stabilitesini korumak adına kararlar almamız gerekiyor.

Mutlu günler dilerim.

Ek olarakta Veridyen'i öneren ve güzel düşüncelerini belirten tüm herkese içtenlikle teşekkür ederim.