Escalous adlı üyeden alıntı

Gerçekten enteresan.

Description kodlarında bir sorun yok. İnceleme yapmıştım. Ana sayfada farklı, her konunun descriptionu farklı. Google gozundende farklı bir görüntü yok. Googlede kullanıcı ile aynı siteyi görüyor.

Akşam bir daha inceleme yapacağım hocam. Ayarlara iyice bir bakalım. Bir problem görebilirsek, yeniden yapılandıralım.

Mevcut , üst sıralarda bir sıralamanız yoksa sıkıntılı indekslerinizi kaldırıp doğru indeksleri tekrar ggg yapalım. Sıralamanız mevcutsa kaldırmadan, sayfayı yenileyip tekrar getir yapalım.

Ama sadece www.site.com aramasında bu sorunu yasatmasi enteresan.

Ne robots dosyasında, ne sitemap dosyasında, ne de meta ayarlarında bir sorun yok..

Arkadaşların dediği gibi yoast SEO yanlış ayarlama yapmış olabilirsiniz. Baştan sona gözden geçirin hocam.

Valla hocam ban ayardım edin müsait olunca. Çok emek vererek makale yazıyorum. Bugün bir yazı için 5,5 saat uğraştım. İngilizce uzun zor kaynak gerektiren şeyler yazıyorum. Teknik bir arızanın kurbanı olmiyim :( Yoastta sadece genel ayarlarda post meta kısmından dolayı hepsinin açıklaması aynı olabilir ancak ben orayı doldurmadım zaten. Ki doldursam bu sefer tüm açıklamalar aynı olurdu google'un gözünde. Defalarca yoastı kontrol ettim bulamadım :(