Tüm Webmaster Aracı üyelerine Selamlar.Uzun zamandır ısırarla kendi kelimesinde çıkmayan , sonrasında " defol " deyip sunucumdan sildiğim fakat daha sonra kıyamayıp 6 ay sonra geri aktifleştirdiğim sitem kendi kelimesinde çıkmamak için benimle bir savaş içerisinde.. : )
Bu nedenle WmAracı gibi kaliteli bir sitede tanıtım yazısı oluşturmanın az çok faydası olacağını düşündüm.Sanırım biri ya da birileri AntiSeo çalışması içerisine girerek gereksiz çöp sitelerden Backlink kasmış. ( Sanırım ) .
Eh , site gözüme nedense tatlı göründüğü için onlarca sitem arasından bu sitenin de kendi kelimesinde gelmesi adına ufak çaplı bir çalışma başlatma gereği duydum.Google Abimiz son zamanlarda zaten yeni sitelerde olabildiğince saçmalıyor.Biliyorsunuz ki , bir dönem bir çok site kendi kelimesinde 4.5 sıralara kadar gerilemişti.İşte bu site de şu an bana o günleri andırmak için elinden geleni ardına koymuyor.
Sitem ile aramızdaki sıcak ilişkinin devam etmesi için , yazıyı okuyan arkadaşlar bi tık atarsa sevindirir bizi..
Ellerneder.Com Haber , Video ve Bilgi Ansiklopedisi.