wmaraci reklam
lidertakipci

İyi kazanan bildiğiniz blogger siteleri var mı?

65 Mesajlar 9.783 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

prognostic prognostic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 4 / 42
  • Ticaret 1, (%100)

EmreOZCELİK adlı üyeden alıntı

Zamanında blogspot.com sitemin günlük 200 Google organik hit alıyordum. Bu sitemi 2 Sene önce yaklaşık 65 TL satmıştım forumdaki bir arkadaşa. Kategori APK sitesiydi. Altyapınız ne olursa olsun herzaman emeklerinizin karşılığını alırsınız.

SametTEKE adlı üyeden alıntı

prognostic sektöre göre değişiyor hocam şu hitle kazanırsınız diyemem. Süre olarak da yaklaşık 5 aylık bir site diyebilirim.

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Blogspot siteler ile aylık 15bin TL ye kadar kazandığım bi dönem vardı.
Tamamı Adsense :)
Blogspot içerik üretmek için en iyisidir. Tartışmasız bana göre :)

Forumda yüklü miktarlara sattığım çok fazla blogspot site var. XX.XXX rakamlar çok :)

Blogger kullanmaktan şaşma derim. Gerisi hikaye.

15 bin TL mı yok artık :)

wmaraci
reklam

seyfettin seyfettin Ki Medya Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 46 / 38
  • Ticaret 4, (%100)

tazemuhendis adlı üyeden alıntı

https://www.tazemuhendis.net

Bu da benim sitem , blogger tabanlı günlük en az 1000 tekil hiti var 😊

Sitenizi neden WordPress'e taşıdınız?

https://bit.ly/seo-danismanligi

CokAsi CokAsi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
4 ay önce Wordpress ile ve 11 ay öncede Blogger ile aynı kelimeye hitap eden birer ticari site kurdum. Amacım hit değil google sıralamasında gelir getirecek sıralamaya gelmesiydi.

Blogger'a 4 sayfa açtım ve sadece başlık ve resim attım yayınladım. Wordpress olan ile ilgilendim ilgilendim. İkiside aynı kulvarda, blogger sitem 4. sırada aramalarda, Wordpress sitem daha yeni 45-50 arasına girdi, bazen 25'i falan görüyor, sonra gene 40'lara düşüyor.

Wordpress sitemde ssl yok masrafdan dolayı, blogger'da kendiliğinden var. Bu avantajınıda seviyorum. Sadece domaine para ödüyorsun bloggerla.

Ha blogger'da kurumsal siteler için ücretli yada ücretsiz tema desteği çok çok çok zayıf. Tek takıldığım noktası bu. Birde iletişim formları sorun, iletişim formlarına telefon numarası bölümü ekleyemiyorum. Buda olsa tadından yenmez.

Ücretsiz yazı fontları arşivim: https://yazifontlari.blogspot.com

• Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 4 / 42
  • Ticaret 1, (%100)

ÇokAsi adlı üyeden alıntı

4 ay önce Wordpress ile ve 11 ay öncede Blogger ile aynı kelimeye hitap eden birer ticari site kurdum. Amacım hit değil google sıralamasında gelir getirecek sıralamaya gelmesiydi.

Blogger'a 4 sayfa açtım ve sadece başlık ve resim attım yayınladım. Wordpress olan ile ilgilendim ilgilendim. İkiside aynı kulvarda, blogger sitem 4. sırada aramalarda, Wordpress sitem daha yeni 45-50 arasına girdi, bazen 25'i falan görüyor, sonra gene 40'lara düşüyor.

Wordpress sitemde ssl yok masrafdan dolayı, blogger'da kendiliğinden var. Bu avantajınıda seviyorum. Sadece domaine para ödüyorsun bloggerla.

Ha blogger'da kurumsal siteler için ücretli yada ücretsiz tema desteği çok çok çok zayıf. Tek takıldığım noktası bu. Birde iletişim formları sorun, iletişim formlarına telefon numarası bölümü ekleyemiyorum. Buda olsa tadından yenmez.

Anladım hocam yorumların ıcın tesekkurler

wmaraci
wmaraci

turhanplt turhanplt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İç Mimarlık
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

bloggertemacim adlı üyeden alıntı

Bazı kendini bilmez insanlar yüzünden kapattım hocam. Değer bilmiyor bazıları.

Fakat sıfırdan tema kodlamadan temeaları kendiniz yapmış gibi bazılarını satıyorsunuz ve 50 tl destek istiyorsunuz.Bizde myblogger yada vb. siteleriden aldığımız temaları editliyoruz ama birinide para iel satmıyoruz.Sıfırdan kod yaz öyle sat değer bilsinler hocam.

berkyakali berkyakali WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 24.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 23 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Bende uzun zaman sonra tekrar bloggera başladım konudaki yorumları inceledim ve gerçekten de blogger dan şaşmamak gerekiyor bunu anladım daha 1 haftalık olan sitem bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum tek masrafım şuanlık domain :) http://enteryap.com

• Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 4 / 42
  • Ticaret 1, (%100)

berkyakali adlı üyeden alıntı

Bende uzun zaman sonra tekrar bloggera başladım konudaki yorumları inceledim ve gerçekten de blogger dan şaşmamak gerekiyor bunu anladım daha 1 haftalık olan sitem bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum tek masrafım şuanlık domain :) http://enteryap.com

Öyle galiba hocam ben de şaşmadım ve artış da var gibi kendi içimde sana da başarılar diliyorum

berkyakali berkyakali WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 24.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 23 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

prognostic adlı üyeden alıntı

Öyle galiba hocam ben de şaşmadım ve artış da var gibi kendi içimde sana da başarılar diliyorum

Teşekkür ederim hocam size de :)

Teyyare Teyyare Teyyare Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 59 / 58
  • Ticaret 4, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam. Kendi sitemi blogger tabanlı olarak açmıştım. Sonra özel alanadı alıp siteyi wordpress e taşıdım. Uzun bir süre sonra tekrar siteyi blogger a taşıdım.

Yani burada sitenin blogger veya wordpress tabanlı olmasının hiçbir önemi yoktur. Siz yeter ki ziyaretçilerinize kaliteli içerik sunun. :)

Hocam peki tamamen wordpress bir siteyi blogger'a nasıl taşırız? Linkleri vs hiçbir şekilde kaybetmeden?

Zanaa Zanaa 3arti1.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 71 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
@Teyyare wpmavide anlatım var , 2 gün önce ben zanalab.com bloğumu wordpresse taşıdım fakat taşımaz olaydım tekrar blogger yaptım , dedim herkes wordpresste yine geçeyim yine geçtim tekrar yine bloggere taşıdım hostingde halen öyle duruyor.

Blogger sitemin değerlerine bakabilirsiniz pek bir vaktim yok ama emin olun blogger sağlam ücretsiz temalar kategorisinde en güzel temalar bloggere ait wordpresi sadece wordpress yapan birşey var oda yoast seo bu eklenti olmasa blogger daha iyi.

https://3arti1.net/kadinlarin-aldatma-nedeni-nedir-evli-kadinlarin-kocasin/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al