wmaraci reklam
lidertakipci

Kararsızlık Beni Öldürecek - Sizlerin Yorumlarını Almak İstiyorum

47 Mesajlar 5.094 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
GökhanGORAL işte sizdeki sabır bende yok maalesef, yapmak veya yapmamak mesele değil. Sabretmek önemli bence. Çalışıyorum, çabalıyorum, emek veriyorum fakat sabredemiyorum.

İlk sitemizi 2004 yılında smf ile kurmuştuk, en basit örneği o kurduğumuz dandik domain dahi durup geliştirseydik belki çok farklı yerde olurduk. Ama işte sabır edemiyoruz.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
reklam

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
Bende çoğu sitede sabır edemedim söz sitesi yaptım eticaret yaptım kadın sitesi yemek tarifi sitesi oyun sitesi haber sitesi vs herşeyi denedim nerdeyse çoğuda kısa süreli oldu tutmadıkça kapattım 2-3 yıldırda bütün domainleri kapadım artık enerjim kalmadı. 3-4 kere marka başvurusu 2 kere tescil yaptım com.tr site açtım ssl aldım site tasarladım ama baktım istemiyorum maddi yönünü düşünmeden kapadım seninde sabrın yoksa zaten uğraşma bir getiriside olmaz

Kendine soracağın soru bence şöyle olmalı Ben bu siteyi devam etmek istiyormuyum ve bana yükü ne

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

GökhanGORAL işte sizdeki sabır bende yok maalesef, yapmak veya yapmamak mesele değil. Sabretmek önemli bence. Çalışıyorum, çabalıyorum, emek veriyorum fakat sabredemiyorum.

İlk sitemizi 2004 yılında smf ile kurmuştuk, en basit örneği o kurduğumuz dandik domain dahi durup geliştirseydik belki çok farklı yerde olurduk. Ama işte sabır edemiyoruz.

Siz ileriye dönük fikir üretin ve bunu "sabırlı" bir veya birkaç arkadaşınız ile hayata geçirin ve "ben fikir babasıyım, takip sizde" diyerek hem yeni projeler üretebilirsiniz, hemde bir konuda takılıp kalmış olmazsınız.

health health WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Paramedik
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
satmayı düşünürsen özelden konuşabiliriz

wmaraci
wmaraci

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
health satmayı düşünüyorum.

kişisel bloğ • tevfik.org

ozkan06 ozkan06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 81 / 139
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar herpimiz boşa uğraşıyoruz. bir iki kişiyle birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Emin olun buradaki site sahiplerinin çoğu tek başına koşuşturuyordur. Asıl para kanmayı istiyorsanız ekibiniz olmalı ve web sitesini en az 5 kişi ile girmelisiniz. Bu kişiler ise günlük minumum 5 makale yazması gerekir. Tabiiki konu ve site içeriği önemli anca bu tek başımıza halledebileceğimiz bir iş değil. Asıl sorun bu

iyikalp.com | editör

ugurdogan7 ugurdogan7 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İnternet Girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 25 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Bakıyorum da bu tarz konu açanların sitesi genellikle baştan savma her ne kadar uğraşıyorum vs deseniz de ne kullanıcı aramasına dikkat ederek konu başlıkları seçilmiş ne makaleler ilgi çekici şekilde hazırlanmış, bir ara da teknoloji sitesi furyası vardı önüne gelen webteknodan iyi olacağız şunu yapacağız vs sonuç? 2 ay makale ekle 3.ay olmuyor de bırak oldu mu? hani en iyi site olacaktın?
Ekip vs demişsiniz forumda herkes yönetici zaten kimse geleyim senin projen de çalışayım demez. İşin içinde para yoksa ekip oluşturmayı unutun kimse boşa kürek çekmek istemez ekip olsa şöyle olacak böyle olacak konuşmaları da bahanedir benim için ha ekip oluşturup maaş verirseniz iş biraz değişir.(Kişisel algılamayın yada fark etmez)
volbiex

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al