lostyazilim

Sitemi Nasıl Hitlendirebilirim?

3 Mesajlar 649 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Karbon Karbon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 91 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba millet , yeni bir blog açtım ve adsense onayından geçtikten sonra sıra siteyi hitlendirmeye geldi.

Siteyi hitlendirmek için ne yapmalıyım ? Siteye nasıl makaleler - yazılar girsem daha çok tık alır?

İlerleyen zamanlarda backlink çalışması mı yoksa adwords'e reklam mı vermeliyim?

Teşekkür ederim

Site : umutbulut.xyz

wmaraci
reklam

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
Sitenin tam olarak cizgizisini bulmaya çalış ve aceleci olma. Çok farklı ve uç yazılar girmişsin hiçbiri birbirine benzemiyor :D ama dediğim gibi enseyi hiçbir zaman karartma. Ben 10 ay 100 200 hit ile sabırlı bi şekilde ilerledim son 1 senedirde 5kyi geçti hit.

Benden çok çok daha iyi bilenler var bu işi onlarda yazar tabi ama benim sana tavsiyem yazılarını girerken hem seo uygunluğu yaptığın kadar kullanıcı odaklida çalış ve bıkmadan çalışkan bir şekilde yazı gir.

Karbon Karbon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 91 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

Kreatorn adlı üyeden alıntı

Sitenin tam olarak cizgizisini bulmaya çalış ve aceleci olma. Çok farklı ve uç yazılar girmişsin hiçbiri birbirine benzemiyor :D ama dediğim gibi enseyi hiçbir zaman karartma. Ben 10 ay 100 200 hit ile sabırlı bi şekilde ilerledim son 1 senedirde 5kyi geçti hit.

Benden çok çok daha iyi bilenler var bu işi onlarda yazar tabi ama benim sana tavsiyem yazılarını girerken hem seo uygunluğu yaptığın kadar kullanıcı odaklida çalış ve bıkmadan çalışkan bir şekilde yazı gir.

Reis senin csgo kanalın yok muydu ya :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al