Bu konuyu atlamışım; 2017 den bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Günün gününe paramı aldım yaklaşık 100 tane işlemim olmuş; sonra dijital paralar yaygınlaştığı için sadece bir seçenek olarak müşteriye sunuyorum; kesinlikle güvenilir her konuda desteği inanılmaz hızlı canlı desteği var; zaten bir süre sonra onaylıyorlar yaptığınız işi, başta 5 gün bekletirken paranızı onaylandıgınız zaman 1 gün sonra yatırıyorlar. Türkçe dil desteği geldi, artık daha çok Türk kullanıcı kullanabilir; şunu söyleyeyim ister müşteriniz ekvator da olsun isterse gabon da olsun, müşterinize bir link ile ödeme bağlantısı göndermeniz yeterli. 10.000 dolara kadar her işleminizi payoneer ile yapabilirsiniz. Not; vergi kesintisi Avrupa da yapmaktadır ancak ülkemiz için herhangi bir kesinti yapmıyor.

Sistem şu: Amerika’da sizin adınıza bank of Amerika da bir hesap açıyorlar. Bu hesaba ait bankamatik kartını size gönderiyorlar; kart sanki Türkiye’ye turist olarak gelmişsiniz gibi teb atm lerinden dolar olarak çekebiliyorsunuz.

Sadece dolar degil euro Japon yeni İngiliz sterlini: sistem içinde exschange yapabiliyorsunuz.

Bir arkadaşımız dm den sormuş ordan hatırladım konuyu herkese Bilgi olsun diye yazdım.