ctnbckci adlı üyeden alıntı

selcuksofta dediğin gibi ben bilim sitem var bütün bilimsel araştırmaları araştırıp siteye koyarsam sıçarım ben. :( ben bu işi böyle düşünmedim ki. :) gidiyorum dergi satın alıyorum internetten araştırıyorum. bbc den ntv de naa dan çekiyorum yapıyorum konumu. Mecburum kusura bakmasın arkadaş

Zaten bilim profesörü bile olsanız kaynak kullanmak zorundasınız. Ben konuyu baltalamak için girmedim fikirlerim bunlar ve ısrar ediyorum.
Örnek siteniz var amaç ne ? bence para kazanmak... Yolları ne ? adsense geliri, banner geliri, footer geliri, tanıtım yazısı satışı... Yani sitenizden tanıtım yazısı sattığınızda backlink vermiş oluyorsunuz ve vermezseniz sitenizin giderlerini karşlayamazsınız, bu bağlamda backlin işine nasıl karşı gelinir bence mantığıda yok... Ama diyorum ya herkesin kendi fikri, ben sadece şunu belirtmek istedim kimse kimseye bence spma yapmasın report etmesin çok ayıp. Haber sitelerine herkes kızgın ki beni ilgilendirmiyor onların savunucusu avukatıda değilim ama adamlar ajansa üye olup bir dünya para veriyorlar ve öne çıkıyorlar, aynı şeyleri yapıp yani doğru olanı kopyalayamadığımız sürece anca izlemeye devam ederiz. Ya da canımız sıkılır spam yapar vakit kaybederiz. Bence forum bile bu konuyu kilitlemeli, bu forumda ticaret yapılıyor ama birileri çıkıp spamlayın diyor, ben şahsım adına üzüldüm. Hatta bana hırsız diye de yazdı yorumunda canı sağolsun :) ben sadece sosyal medya ile ilgiliyim, backlink almıyorum da ama sıkıntı yok...