freelance iş ilanları

Dil bilen bir arkadasimla yabanci dilde site fikri gerekli

11 Mesajlar 1.226 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Ingilizce ve almanca bilen bir arkadasim ile bir proje gelistirmek istiyoruz niche icin en iyi fikir hangisidir yada direk bize hizli getiri saglayabilecek yani 2. Ayin sonunda getiri saglamaya baslayacak bir web sitesi yapmayi hedefliyoruz ama tabiki hangi kategoride olmali yardimlarinizi bekliyorum hocalarim

Not: arkadasim her kategoride yazi yazabilir full ceviri yapabiliyor ingilizcesi anadili gibi konusabiliyor almanca ders aliyor b1 seviyesinde lutfen sevdigi isle ilgili gibi seyler yazmayin ha su da var ben sizden sitemizi rakibiniz yapmanizi istemiyorum yol gosterin yeterli

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

Zebra Zebra Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Arama Motoru Optimizasyonu
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad U** Ü**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 0 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Altın yumurtlayacak tavuğun ana maddesini istiyorsunuz hmm.
nigne2011

kişi bu mesajı beğendi.

Sarp35 Sarp35 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Araştırmacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 40 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Yani kusura bakmayın tepkim sadece size değil bu konularda genel ama bu tarz bir bilgiyi kimse vermez. Dil artık çok lüks değil bence gelisime acik hemen hemen çoğu kişi 3. Dili öğrenmeye başladı bile. Ben forumların daha çok bilgi ve yardımlaşma üzerine olması gerektiğine inanıyorum. Yani ciddi rakamlar kazandığım sektörler var bir farklisini söylesem bile siz sonunda benim sektöre de rakip olacaksınız analizler sonucu ve çoğu kişi böyle düşünür.

Ama size basitçe bir taktik vereyim; basit düşünün ve iyi kazandıran bir sektörün en alt kategorilerinden ayrı ayrı nis yabancı siteler acın. Sosyal medya kanalları ile sürekli etkileşim içinde büyüme sağlarsınız. Kolay gelsin. (Umarim yanlış anlayıp mobilden böyle uzunca iyi niyetle yazdigim mesaja ters cevap vermezsiniz)

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
2. ayın sonunu çok zor sosyal medya olmadıkça, fakat ingilizcede sigorta alanı tbmsi en yüksek ve rekabetide ona göre büyük. aslında ingilizcede gelir sağlamak organik olarak aşırı rekabet olduğu için çok zor. Tavsiyem hangi kategori açarsanız açın sosyal medyadan çekmeye çalışın.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

Zebra adlı üyeden alıntı

Altın yumurtlayacak tavuğun ana maddesini istiyorsunuz hmm.

Hocam ben peki soyle sorayim en uygun kategoriyi nasil bulabilirim kendime arastirmamda hangi araclari kullanmam gerekli nelere dikkat etmeliyim

lastpavel adlı üyeden alıntı

2. ayın sonunu çok zor sosyal medya olmadıkça, fakat ingilizcede sigorta alanı tbmsi en yüksek ve rekabetide ona göre büyük. aslında ingilizcede gelir sağlamak organik olarak aşırı rekabet olduğu için çok zor. Tavsiyem hangi kategori açarsanız açın sosyal medyadan çekmeye çalışın.

Sarp35 adlı üyeden alıntı

Yani kusura bakmayın tepkim sadece size değil bu konularda genel ama bu tarz bir bilgiyi kimse vermez. Dil artık çok lüks değil bence gelisime acik hemen hemen çoğu kişi 3. Dili öğrenmeye başladı bile. Ben forumların daha çok bilgi ve yardımlaşma üzerine olması gerektiğine inanıyorum. Yani ciddi rakamlar kazandığım sektörler var bir farklisini söylesem bile siz sonunda benim sektöre de rakip olacaksınız analizler sonucu ve çoğu kişi böyle düşünür.

Ama size basitçe bir taktik vereyim; basit düşünün ve iyi kazandıran bir sektörün en alt kategorilerinden ayrı ayrı nis yabancı siteler acın. Sosyal medya kanalları ile sürekli etkileşim içinde büyüme sağlarsınız. Kolay gelsin. (Umarim yanlış anlayıp mobilden böyle uzunca iyi niyetle yazdigim mesaja ters cevap vermezsiniz)

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

KingEray KingEray Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 56 / 87
  • Ticaret 1, (%100)
dostum alacaksın arkadaşını sen siteyi hazırla oda yazı atsın 2-3 ay içerisinde güzel rakamlar kazanacaksınız. almancada b1 seviyesinde ise almanca siteyi ertele şimdilik ingilizceye odaklanın gerisini zamana bırakın sadece

Hatar Hatar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 34 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
yabancı sağlık sektörüne odaklanın

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
Sana bir tavsiye hocam örgü teknikleri sitesi açıp Facebook ta engelkenmeden hit alabilirseniz sağlam para kazanabilirsiniz özellikle kuzey ülkelerinden gelen hit ile

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

KingEray adlı üyeden alıntı

dostum alacaksın arkadaşını sen siteyi hazırla oda yazı atsın 2-3 ay içerisinde güzel rakamlar kazanacaksınız. almancada b1 seviyesinde ise almanca siteyi ertele şimdilik ingilizceye odaklanın gerisini zamana bırakın sadece

Hocam hangi sektore girsek onu cozemedik yani uzun zamandir android uzerine projeler yaptigim icin trendleri kacirdim ilgilenmedidm simdi sudan cikmis baliga dondum resmen saglam bir kategori bulsam gerisi gelecek.

Internetten para kazanma teknikleri nasil olur acaba yada olur mu ve ya oyuncular ile ilgili sektorler malum e sport haberleri falab

koz4 adlı üyeden alıntı

Sana bir tavsiye hocam örgü teknikleri sitesi açıp Facebook ta engelkenmeden hit alabilirseniz sağlam para kazanabilirsiniz özellikle kuzey ülkelerinden gelen hit ile

Hocam orgu hakkinda nasil makale yazabiliriz ki sanirim yazamayacagim tek kategori bu olur birde hic dusunmedim bu tarz bir sistem geliyor mu kullanicilar boyle seylere

Hatar adlı üyeden alıntı

yabancı sağlık sektörüne odaklanın

Getirisi ve hiti fazla midir sizce

Hatar Hatar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 34 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
@Lokasyon123: evet hemde nasıl

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al