Bundan 2-3 hafta önce birtema.com sitesinden biportal isimli temayı 200 tl'ye aldım.
satıcı sağolsun ilgisini eksik etmedi kurulumu yapabileceklerini söyledi vs. buraya kadar herşey normal ve güzeldi. Ertesi gün temayı çözmeye çalışırken bir kaç sorunla karşılaştım ve baya uğraşmama rağmen olmadı. Destek talep ettim lakin saat 10'dan sonra ilgilenmediklerini söylediler ama temayı satın alırken saat 10'u geçmişti ve gerekeni yapmışlardı yani isteyince oluyormuş değil mi ? destek ekibiyle konuşmalarımızda bana tema kurulumunu tekrar yapabileceklerini ama 25 tl ücret istediklerini söylediler bunada eyvallah ama benim sorunum bu değil ufak bir sıkıntı kendileri için 1 dk bile değilken yapmadılar aksine birde nasihat edip size balık tutmayı değil balık vermemizi istiyorsunuz diye'de dalga geçer gibi konuştular. ben destek mesajında da belirttim kendi hatam yüzünden oluşan bir sıkıntım var rica babında sizden yardım istiyorum diye ilk haline getirseniz benim kafi dedim ama nuh dediler peygamber demediler. Ben bu bahsi burada kapattım temanın herşeyini öğrendim , geçen gün sitemi sıfırlamam gerekti ve sıfırladım aldığım temayı tekrar yükledim benden lisans kodunu vs istedi halletdim herşeyi ama lisans kodunu girmeme rağmen lisans yoktur vs diye hata almaya devam ettim. 3 hafta sonra dnışmak için yeniden destek istedim ama onlara yaptırmak için değil nasıl çözebilirim dedim. online mesaj hattına yazdım ilk önce ticket açıp yaz dedi. oraya ticket atıp yazdım yine bana adam akıllı bir cevap verilmedi dikkate alınmadım lütfedip yazdığım şeylere cevaplar bile 2-3 saati buluyor sadece 1 kelime edip 3 saat görünmüyorlar. ben bütün gün mesaj geldimi diye kontrol ediyorum. Velhasıl sonunda Lanet olsun temanızada sizede dedim kurmuyorum paramıda helal etmiyorum temayıda kurmuyorum dedim bıraktım çünkü bezdirdiler olan bütün hevesimi emdiler. bunlar benim yaşadıklarım hak veren olur,olmaz farketmez kimseyi kötülemiyorum başıma geleni anlatıyorum.