wmaraci reklam

Aziz Yıldırım gözaltına alındı

30 Mesajlar 4.320 Okunma
smmexpress

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Öncelikle 2 şey söyleyeyim baştan, ben Galatasaraylıyım. Ve tepkim Fenebahçeye değil başkanlarınadır :)

Yani Fenerli kardeşlerimden rica ediyorum, "düşünmüyorum böyle birşey olacağını" vs. şeklinde hiç demeyin :) Niye olmasın? 15 farklı suç deniliyor. Şike yapıldığına dair telefon kayıtları var görüntüler var daha nesine düşünmüyorum deniliyor onuda anlamıyorum.

Ayrıca bu operasyon anlık olarak değil, 8 aylık bir takip sonucu yapılıyor bunuda unutmayınız.

wmaraci
reklam

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

zego adlı üyeden alıntı

Bu kadar derin işler planlayıp yapan biri, böyle mevkide ki biri sizce içeri girer mi? Hayır.
Ne tanıdıkları vardır, nerelere kolları uzanıyordur bunu düşünün. Ondan sonra saf çocuklar gibi cezasını alacak deyin. :)

Ben Fenerbahçeliyim ve böyle birşeyin olduğuna inanmıyorum. Fenerbahçe karşıtı insanların görüşleri medya tarafından abartılıyor ve bizde medyanın bize aktardıklarıyla burada konuşuyoruz. Haksız mıyım?

Evet haksızsın.. Eğer biraz olsun araştırırsan, biraz olsun klüblerle ilgin varsa (medya ve internet dışında, reel olarak) olanların gerçek olduğunu görürsün. Sadece biraz araştır.. Banane fenerbahçeden, umrumda değil. Galatasaray ve Beşiktaşta öyle. Ama böyle birşey yaptılarsa, beter olsunlar. Klüp bile kapatılsa kılım kıpırdamaz.

Çünkü hakkediyorlar. Türk Futbol tarihinde bunlar bu adamlar yüzünden konuşuluyorsa, bunlar kara lekedir. Haa herkesin suçu ispatlanana kadar suçsuzdur diyip daha fazla uzatmıyorum. Ama inşallah böyle birşey yaptıysa yine paraları kurtaramaz onu.

• Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Oğulcan Turhanlar adlı üyeden alıntı

Evet haksızsın.. Eğer biraz olsun araştırırsan, biraz olsun klüblerle ilgin varsa (medya ve internet dışında, reel olarak) olanların gerçek olduğunu görürsün. Sadece biraz araştır.. Banane fenerbahçeden, umrumda değil. Galatasaray ve Beşiktaşta öyle. Ama böyle birşey yaptılarsa, beter olsunlar. Klüp bile kapatılsa kılım kıpırdamaz.

Çünkü hakkediyorlar. Türk Futbol tarihinde bunlar bu adamlar yüzünden konuşuluyorsa, bunlar kara lekedir. Haa herkesin suçu ispatlanana kadar suçsuzdur diyip daha fazla uzatmıyorum. Ama inşallah böyle birşey yaptıysa yine paraları kurtaramaz onu.

Katılıyorum. Görüntüler ve telefon kayıtları var.
Kim olursa olsun bu kara leke temizlenmelidir.

• Üyelik 29.06.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

Oğulcan Turhanlar adlı üyeden alıntı

Sesli güldüm sanki kılınızı kıpırdatsanız kapanmalarını engelleyebilecek güçteymişsiniz gibi konuşmuşsunuz. Ayrıca söz konusu olaya gelecek olursak Aziz Yıldırım'ın gözaltına alınma sebebini dahi bilmezken Fenerbahçe'yi bu kadar suçlamanıza anlam veremedim.

Aziz Yıldıım bundan 2 ay önce bu tip bir soruşturma olursa ilk beni alın, bütün bildiklerimi anlatayım demişti gözaltına alınma sebebi bu olabilir mesela ? Neyse tartışmaya gerek yok, ne yazsak anlamsız; bekleyip göreceğiz..

wmaraci
wmaraci

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

Burak adlı üyeden alıntı

Sesli güldüm sanki kılınızı kıpırdatsanız kapanmalarını engelleyebilecek güçteymişsiniz gibi konuşmuşsunuz. Ayrıca söz konusu olaya gelecek olursak Aziz Yıldırım'ın gözaltına alınma sebebini dahi bilmezken Fenerbahçe'yi bu kadar suçlamanıza anlam veremedim.

Aziz Yıldıım bundan 2 ay önce bu tip bir soruşturma olursa ilk beni alın, bütün bildiklerimi anlatayım demişti gözaltına alınma sebebi bu olabilir mesela ? Neyse tartışmaya gerek yok, ne yazsak anlamsız; bekleyip göreceğiz..

Sen benim ne denli güçte olduğumu nereden nasıl bilebilirsin ki ??
Ayrıca ben fenerbahçeyi mi suçlamışım, dikkatli oku bakalım.

Mersinli Mersinli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum -
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 9, (%100)
Burda birbirinizi kıracak şekilde tartışmalar yapacağınıza, olayların sonuçlanmasının ardından yorumlar yapabilirsiniz arkadaşlar. :(

• Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Mersinli adlı üyeden alıntı

Burda birbirinizi kıracak şekilde tartışmalar yapacağınıza, olayların sonuçlanmasının ardından yorumlar yapabilirsiniz arkadaşlar. :(

Bencede. Beni sinirlendiren, adamlar hileden, şikeden göz altına alınmış. Yıldırım 15 farklı olaydan suçlanıyor, halâ yok öyle yok böyle (bla bla bla..)

Neyse sonuçları bekliyoruz.

ŞİKE OPERASYONU - Savcı Mehmet Berk: "Fenerbahçe'nin son 5 maçının sonuçlarını önceden biliyorduk. Deliller sağlam." (Milliyet)

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
bu şike yüzünden potamızın perilerinin 2.liğini adam gibi kutlayamadık... acıyorum medyamıza,halimize...
geçen sene erkekler basketbolda caddeler susmuş,tv'nin başındaydı peki bayan basketbolda niye 1-2 dklık haber yapıp kötü haberlere geçiliyor zaten günlerce aynı şeyi söyleyip duruyorlar..
yazık...
aynı zamanda gs'liyim,hemde fanatik gs'li! bir arkadaşın yorumu vardı onun yorumuna ++++ koydum. geriye kalan sonucu beklemek.

mirach mirach Hepimiz Gugılız Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Fenerbahçeliyim ama bugün haberlerde izlediğim kadarıyla polisin elinde çok büyük deliller var.Futbolcular serbest bırakıldı.Fenerbahçeden bazı yöneticiler federasyon başkanının yanına giderek "yapılan yanlışlar şahsidir.104 yıllık koca çınarın şampiyonluğunu elinden almayın,kümeden düşürmeyin" demişler bunları duyunca ortada birşeyler döndüğü kesin ama yine de bilinemez gerçekler.Federasyonda kararını 15ine kadar vermek zorundaymış süre az Fenerbahçeye ağır bir ceza gelebilir bence.Düşüncem bu ama kalbim Fenerbahçeden yana.

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14502
  • Beğeniler 3057 / 3057
  • Ticaret 356, (%100)
Aziz Yıldırım'a yakalama emri

Sağlık durumu nedeniyle gözaltı kararı kaldırılan Yıldırım hakkında "prosedür gereği" yakalama emri çıkarıldı

İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü'nde sağlık sorunları nedeniyle anjiyo olan ve müşahede altında tutulan Aziz Yıldırım'ın sağlık sorunlarının devam ettiği bildirildi.

Hastanede bulunan Yıldırım'ın gözaltı süresi dolduğu için gözaltı kararı kaldırıldı. Ancak savcılık daha sonra prosedür gereği yakalama kararı çıkardı. Buna göre, Aziz Yıldırım, taburcu edilmesinin ardından hastaneden polis nezaretinde çıkarılarak savcılığa götürülecek.

Kaynak: milliyet

Deneyim demeyin, deneyin!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al