wmaraci reklam
lidertakipci

Dolandırıldım nereye başvurmalıyım ?

29 Mesajlar 2.862 Okunma
wmaraci reklam

SiyahTurk SiyahTurk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 357
  • Beğeniler 6 / 68
  • Ticaret 28, (%100)

fariskaya adlı üyeden alıntı

Savcılığa suç duyursunda bulunabilirsin.

Gerek yok ya hocam o kadar büyütmek istemiyorum

ofofof adlı üyeden alıntı

SiyahTurk , açıkcası emeğine üzüldüm , lakin yaptığın iş yasal değil , hiç bir yere başvuramazsın vursanda manasız.. ama yerinde olsam çocuga başka yerden ulaşır spam takipçi yollayıp hesabını kapattırabilirim ama bunu yapmak isteemiyorum gel uzlaşalım de üç kuruş daha düş, inan ki tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. birşey kaybetmezsin . sen onu böyle uyar beni dinlee inan geri dönecektir. dönmezse ozaman işte yapacağını yaparsın . ilk işin tatlı dillle halletmek olsun . .

Zaten adamdan 200TL Alacağım vardı kendisine dedim belki paran yoktur sana 150Son fakat dinlemeden bütün hesaplardan engel atıyor ?

İnsan deilki tatlı dilden anlasınalr hocam

ancalimoon adlı üyeden alıntı

Onun ucu satış yapan arkadaşa da dokunabilir. Bence en iyisi arkadaşın bilgilerini gönderin bizde kendimizce listeye alalım ve instagram hesabını paylaşırsanız şikayet edebiliriz.

Yok zaten ben kapatacağım eğer dönüş yapmazsa 2Hesabınıda sizleride yormim böyle bir iş için

wmaraci
reklam

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Geçmiş olsun hocam. Böyle insanların sonu maalesef ki gelmiyor... :) Hesapların kullanıcı adlarını paylaşmak isterseniz kapatmak için yardımcı olalım. :)

SiyahTurk SiyahTurk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 357
  • Beğeniler 6 / 68
  • Ticaret 28, (%100)

xLyra adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun hocam. Böyle insanların sonu maalesef ki gelmiyor... :) Hesapların kullanıcı adlarını paylaşmak isterseniz kapatmak için yardımcı olalım. :)

Konuya ekledim hocam herkezin desteğini bekliyorum

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2482
  • Beğeniler 615 / 615
  • Ticaret 12, (%100)
İnstagmrada şikayet et butonu var profilinde onunla şikayet et sahte hesap diye bildir açıklamaya takipçi arttırım hilesi yaz kapatırlar direk.

öksürüğe ne iyi gelir  https://neiyigelir.com/oksuruge-ne-iyi-gelir
wmaraci
wmaraci

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)

SiyahTurk adlı üyeden alıntı

Cidden bu türkiye milleti malesefki acınası durumda Adam olanlara lafım yok 3Kuruş para için yapmayacakları şey yoktur her zaman kendilerini kurnazlığa vurmayı seçerler her zaman bir **************lık hırsızlık yapmayı severler bunlar hep böyle ne diyim allah böyle şerefsizlerin binbir kere belasını versin teşekkür ederim.

Geçmiş olsun, acınızı anlıyorum lakin "Türkiye milleti malesef ki acınası durumdadır." kelimenizi yakıştıramadım. Siz nerede yaşıyorsunuz Uganda falan mı? Hem bu milletten para kazan hemde gel laf et. Kelimelerinizin nereye gittiğinin farkında değilsiniz. Bu Türk milleti diyerek şanlı geçmişi olan bu ulusa hakaret etme hakkını kim verdi?
davison nexfox

kişi bu mesajı beğendi.

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

johntitor37 johntitor37 dribbble.com/metehanozsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI / Visual Design, UX Design
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 174 / 209
  • Ticaret 4, (%100)
2 hesabıda şikayet ettim hocam belki bir yararı dokunur.

If you think good design is expensive, you should look at the cost of bad design.

Gts75 Gts75 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Satış
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Gecmis olsun hocam. Bende şikayette bulundum umarım kapatılır.

aayineben aayineben WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 49 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

SiyahTurk adlı üyeden alıntı

Öyle yapacağım 2Adet hesabı var 2sinide kapatacağım elimden geldiği kadar uğraşacağım %90 Kapatacağım zaten aklımdaki fikir bu şuan

Ücretli hesap kapatıyorum haberin olsun ;)

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
sizin yaptığınız işlem 1'cisi yasal bir işlem değil adı üstünde sahte bir işlem yada havuzda biriken kişileri istemsizce beğenme ve takip etme işlemi veriyorsun
2 ci si fatura kesmemiş siniz yani iş yapıyor ama fatura kestiremiyorsunuz buda demek oluyor ki siz vergi kaçırıyorsunuz
3 2011 yılında dolandırıldım bir elektronik ürün aldım sahibinden den takaslı olarak ilk sadece paranın yarını gönderdim onun ürün gelince kendi elektronik ürünüm ve ücretin devamını gönderecektim kargo ile gelen aldığım elektronik ürün yerine bir değeri olmayan cam vazo geldi şikayet ettim şikayetim 2016 yılında kabul edil ve ağır cezada dava açıldı ancak yıl oldu 2019 ne yakalanan var ne hakkımı veren yıllardır ben davaya gitmekten bıktım mübaşir bile dediki senin işten bir şey çıkmaz niyeki dedim adam derseki dedi ben kargoyu gönderdim ailevi bir sebebten dolayı hattımı kırdım attım ancak ürünü gönderdim eğer amacım dolandırmak olsa idi ödemenin yarısını değil tamamını talep ederdim sahibinden.com üzerindeki hesabım banlanınca arkadasada ulasamadım ben ondan alacaklıyım derse bu sefer almadığın ürünün parasını ödetirler dedi :D kanun bizim düşüncelerimizden çok farklı işliyor bu yüzden yaptığınız iş peşin olsun öz olsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al