Merhaba Arkadaşlar;

Geçen ay 5 günlüğüne amcamın avukatlık bürasuna gittim.Daha doğrusu şehirlerine gittim.Orada halamlarda filan kalmıştım sabah amcamın bürosuna gittim.Orada staj yapan bir kız gördüm.İlk gün pek ilgilenmedim ama gerçekten beni etkiledi.Daha sonra 2.günde fotokopi çekecektim bilmiyordum onun yanına gittim ve;

"Beraber şunu çekebilirmiyiz?" dedim.O da geldi neyse fotokopi makinasında biraz muhabbet ettik.Kendisi özel liseye gidiyordu.Aynı yaştaydık.Babası filan çok zengin yalnız.Yurtdışına filan gidiyor fabrikaları var.Neyse 1 gün boyunca işte konuştuk.Aslında benim şehre gelmemin asıl sebebi düğün olmasıydı.Ben ailemden 4-5 gün önce gelmiştim maksat biraz değişiklik olsun orada tek takılayım halalarımla zaman geçireyim diye.3.Gün oraya gidemedim çünkü düğün günüydü.O gün akşamı annemler gelecekti ve gidemedim.Düğüne onlarda(kız) gelecekti fotokopi çekerken ki konuşmalarımızdan öğrenmiştim.Düğüne geldi.Neyse sade ve güzel bir kıyafet filan giyinmişti.Tam çıkarken onu gördüm ve o da göz ucuyla 1 kere bana baktı.Ama çok etkileyici bir bakıştı.Bir daha da onu göremedim...

İnanın 2 günde çok aşık oldum ben bu kıza.Kızın staj yapmasının temel sebebi özel okulunda 2 haftalık zorunlu stajlık yapma durumu varmış o yüzden.Ara ara şakalaşıyorduk büroda o kadın dergileri okurdu bende;

"Kızların işi gücü yeni şeyler,kıyafet vs..." diye dalga geçerdim gülerdi...

Şimdi aradan neredeyse 1 ay geçti ama...

Unutamıyorum onu.Aramızda belki çok bir şey geçmedi ama gerçekten aşık oldum.Ve üstüne birde "Erdal Güney-Zor Yıllar" parçasını dinliyorum o daha da deşiyor yaramı.Telefonunu alacaktım aslında düğün günü ama alamadım daha doğrusu utangaçlık mı desem bilmiyorum ama... Alamadım işte :(

Unutamıyorum Onu...