wmaraci reklam

Blogger Tema Yaptım

22 Mesajlar 1.677 Okunma
smmexpress

evimkitap evimkitap bilgisefi.net Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 73 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam reklam yerleşimi otomatik google 'ın yerleştirdiği reklamlar ekstra bir kod eklemedim sanırım yazı arasında reklam göster de aktif olması lazım o yüzden bir iki reklam daha fazla gözüküyordur

"Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyenindir.”
https://www.bilgisefi.net
wmaraci
reklam

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
berbat bir tema. hazır çok iyi temalar vardı. ha kendimi geliştirmek için denedim derseniz sorun yok.

başlıksız konular berbat duruyor.
konuya girmeden bunu paylaş eklentisi ne alaka? ayrıca mobilde gereksiz yer kaplıyor.

ana sayfada hiç bir renk uyumu ya da resim boyutu, yazı vb. oranı yok.

kısaca neyin ne olduğu belli değil :D

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Arsızca eleştiren arkadaşlar daha iyisini yapsınlar biz de görelim! Teşvik edeceğinize "köstek" oluyorsunuz. Anladığım kadarıyla arkadaşın ilk tema denemesi ve başlangıç için fena sayılmaz. Kimse dünyaya tema yapımcısı olarak gelmiyor. Bu işler yavaş yavaş öğrenilir. Başarılarının devamını dilerim kardeş.
evimkitap

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Aykut adlı üyeden alıntı

Arsızca eleştiren arkadaşlar daha iyisini yapsınlar biz de görelim! Teşvik edeceğinize "köstek" oluyorsunuz. Anladığım kadarıyla arkadaşın ilk tema denemesi ve başlangıç için fena sayılmaz. Kimse dünyaya tema yapımcısı olarak gelmiyor. Bu işler yavaş yavaş öğrenilir. Başarılarının devamını dilerim kardeş.

Eleştiri ile saygısızca emeği hor görmeyi karıştırıyor bazı arkadaşlar. Bireysel ahlak konusu bu. Toplum olarak birçok açıdan kokuşmuşluğun içine sürükleniyoruz zaten. Karşıdakinin hevesini kırmak adına ellerinden geleni yapıyorlar. Biraz hoşgörü biraz hassasiyet.

Bazen bize size ya da bir başkasına çok basit gelen şeyler bir başkası için ızdırap dolu saatler anlamına gelebilir. Hiç düşmeden yürümüye başlamışlar gibi düşenlere bir tekme de biz vuralım derdindeler. Enteresan işler.
evimkitap

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 73 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
osidosi şef sanki internetini kesmişim gibi ayarlayıcı ve aşağılayıcı ayrıca küçümseyici bir düşünceyle bir yazı paylasmissin okuduğumda üzüldüm ne yalan soylıyım çünkü ben buraya ego tatmin etmek için paulasmadim burada ki insanların çoğu bu işi bilen insanlar ve onların fikriyle daha iyisini yapabilirim diye paylaştım sizin bu yorumunuz hoş olmamış ama yine de sag olun

• Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 73 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
Aykut Backlinkcigeldi değerli yorumunuz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
Aykut Backlinkcigeldi

ahaha. daha iyisini yapsın da görelim nedir ya? yaşınız kaç, çocuk falan mısınız? bir şeyi eleştirmek için o şeyin üstadı olmak gerekirse, o zaman siyaset için siyasetçi hukuk için hukukçu olmanız, bilmem ne için de bilmem ne uzmanı olmanız gerekir. kısaca, ilkokul seviyesiyle, Boş duygu sömürüsüne girmek nedir ya ahaha? zaten oraya eklemişim, ''eğer kendimi geliştirmek için denedim derseniz sorun yok'' diye, okuma/anlama özrünüz varsa, affola. bunu ben bilemem. tedavi olun.

evimkitap arkadaş forumda paylaşmış yorum istemiş, biz de yorum yaptık. evet kötü olmuş. aaaa kardeş çok iyi yapmışşın yaa helal sana, falan mı diyelim? ki zaten tema işi, tamamen kullanıcı demeyimiyle alakalı bir şey, kötü geldi ben de bunu söyledim.

• Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 73 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
osidosi ben yorum olarak aşağılayıcı mesaj değil de surda eksigin var burayı düzeltmen gerekir gibi yapıcı eleştiriler yapmanızı beklerdim ama zaten yukarıda kurduğunuz cümle ile sizi dikkate almamam gerektiğini anladım

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 811
  • Beğeniler 167 / 166
  • Ticaret 0, (%0)
Hiç reponsive gözükmüyor detaylı dizayn lazım başarılar.

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

osidosi adlı üyeden alıntı

Aykut Backlinkcigeldi

ahaha. daha iyisini yapsın da görelim nedir ya? yaşınız kaç, çocuk falan mısınız? bir şeyi eleştirmek için o şeyin üstadı olmak gerekirse, o zaman siyaset için siyasetçi hukuk için hukukçu olmanız, bilmem ne için de bilmem ne uzmanı olmanız gerekir. kısaca, ilkokul seviyesiyle, Boş duygu sömürüsüne girmek nedir ya ahaha? zaten oraya eklemişim, ''eğer kendimi geliştirmek için denedim derseniz sorun yok'' diye, okuma/anlama özrünüz varsa, affola. bunu ben bilemem. tedavi olun.

evimkitap arkadaş forumda paylaşmış yorum istemiş, biz de yorum yaptık. evet kötü olmuş. aaaa kardeş çok iyi yapmışşın yaa helal sana, falan mı diyelim? ki zaten tema işi, tamamen kullanıcı demeyimiyle alakalı bir şey, kötü geldi ben de bunu söyledim.

Yaptığın eleştirileri çözümleriyle birlikte yazarsın ya da şuralarda şu eksikler var gidermelisiniz der eksikleri sıralarsın. Karşındaki adam uykusuz kaldım siteye emek verdim diyen birisi, bu derece sert yorumlara gerek yok. Ayrıca özürlü vs.. dediğin kısımlara değinmiyorum belli ki üslup problemin var. Ha bu şekilde insanlara özürlü, tedavi ol vs. demeye devam edersen bu forumdaki ömrün çok sürmez onu da belirteyim. İnsanlara cevap verirken saygılı olmanı tavsiye ediyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al