wmaraci reklam

Tema Değişikliği ve Seo Hakkında

9 Mesajlar 1.233 Okunma
wmaraci reklam

bayvonali bayvonali Teknolugat Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 23 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar web sitemde 1000 civarı makale var yaklaşık 3 yıllık bir web sitem var. Günlük gösterim organik olarak 1000 civarıydı. Kısa süre önce tema değişikliğine gittik site 1 gün bakım modunda kaldı ve 1000 olan sayı birden 200 lere düştü.Başta moralim bozulsada zamanla tekrar yükselişe geçeceğini düşünüyorum. Sizcede öyle midir?

Bir diğer sorum ise web sitemin alexa sıralamasını arttırmak ve googlda üst sıralama çıkmak için ne gibi çalışmalar yapmalıyım. Önerebilecğiniz bir yol var mıdır. Mesela bir yerde okumuştum. Eski okunmamış yazıları sitenizden silerek sıralamanızı arttırabilirsiz yazıyordu bir yerde?

wmaraci
reklam

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
siteden yazı silmeyin ancak eski okunmamış yazılarınızı güncelleyerek seo uyumlu hale getirmeniz yararınıza olur, ama yazı linkini değiştirmeyin. bir de backlink tanıtım yazısı paketleri satın alabilirsiniz. iyi forumlar

• Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 23 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Önerebileceğiniz bir backlink satın alma sitesi var mıdır? Bir yerde okumuştum yazıdan bir kelimeyi değiştirip güncellemek bile işe yaradığını söylüyolardı. Şuanda sitem 3 günde bir index alıyor google tarafından bu işlem 3 günlük süreyi kısaltır mı

• Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 23 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Yardımcı olacsk kimse yok mu?

wmaraci
wmaraci

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Öncelikle eski ve yeni temalarını analiz etmeni öneririm. H tag düzenini ve yeni temaya geçişte değişen ve site içi seo düzenini etkinleyen durumları incelemelisin.

Site içi düzenin için burayı inceleyebilirsin. Başlangıç için yeterli olacaktır;
https://wpmavi.com/seo/site-ici-seo.html

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

bayvonali adlı üyeden alıntı

Önerebileceğiniz bir backlink satın alma sitesi var mıdır? Bir yerde okumuştum yazıdan bir kelimeyi değiştirip güncellemek bile işe yaradığını söylüyolardı. Şuanda sitem 3 günde bir index alıyor google tarafından bu işlem 3 günlük süreyi kısaltır mı
backlink forumda bir çok arkadaşımız satıyor, bende satıyorum araştırmanız lazım. index sürenizede alexa değerinize de backlinkin yararı olur, ancak 3 gün olan süre şu kadara düşer bu bukadara düşer gibi yazan olursa inanmayın, mutlaka alacağınız kaliteli backlinkler sitenize artı değer katacaktır, ama etkisini sadece google bilir. bu yüzden da/pa değerleri yüksek pr değerleri yüksek yaşlı hesaplardan backlink tercih edin, ben kendi paketlerimi öneririm, ama siz yine de araştırmanızı yapın tabii ki. iyi geceler
bayvonali

kişi bu mesajı beğendi.

ersingo ersingo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 53 / 66
  • Ticaret 0, (%0)

bayvonali adlı üyeden alıntı

Yardımcı olacsk kimse yok mu?

sana cevap verenlerin cevaplarını okumanı öneriyorum. yardım istiyorsun ama sana cevapları vermişler. sorduğun sorunun cevaı sana verilen cevapta zaten.

• Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 23 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Cevapların hepsini okudum.Teşekkür ediyorum herkese cevaplar için.Diğer tema ile nasıl bir kıyslama yapacağımı tam olarak anlamadım.Önceki kullandığım tema themaforestta olan cleanmag şimdi geçtiğim ise jannah. Web sitemin linkinide bırakayım belki farklı bir yorum gelir.

https://www.teknolugat.com

• Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 23 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar bugün bir şey fark ettim belki başka birinin başına gelebilir burayada yazayım. Web sitemin hiti aslında düşmemiş. Yeni tema amp destekli. Benim siteye giriş çoğunlukla mobilden olduğu için amp sayfalar açılıyo google tarafından. Amp sayfalar sitenin normal header.php sini kullanmadığı için analytics kodunu göremiyor bu nedenle sitenin hitini takip edemiyormuşum. Aynı şekilde adsense kodu içinde geçerli. Siteye kodu henüz ekleyemedim ama araştırıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al