wmaraci reklam
lidertakipci

Grafiker arkadaşlara bir sorum olacak ?

4 Mesajlar 960 Okunma
wmaraci reklam

wPunch wPunch Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 52 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
benim gibi birçok grafiker var burada , benim durumumda olan vardır belki diye sormak istedim.
Bi çalışma yaparken sıkıldığınız ve yarım bıraktığınız daha sonra başka bi işe başlayıp onuda yarım bıraktığınız oluyor mu ? yani benim tüm çalışmalarım böyle diyebilirim en son 2-3 hafta oluyor sanırım dumanyak arkadaşın yarım kalan tasarımını tamamlamam için bana yollamıştı fakat 1 günde birazcık çiziyor ve aşırı derecede sıkılıp bırakıyordum daha sonra csye girip birkaç saat oynayıp çıktığımda yaparım diyordum çıktığımda ise durum daha kötü oluyordu ve hala öyle, arkadaşa kaç gündür teslim edeceğimi söylememe rağmen sürekli biraz çizip bırakıyorum :|kendisine de çok mahcup durumdayım bilgisayarımın rami yanmıştı bu bahaneyle de hem dinlenir kafamı toplarım hemde gecikme için arkadaşın anlayış göstereceğini düşündüm saolsun kendisi de düşündüğüm gibi halimden anladı , neyse durumum bu aralar çok kötü yani belki bu durumlardan geçmiş arkadaşlar vardır ne yapmam gerekir, hayatım boyunca adam gibi bi tatil de yapmadım sürekli bilgisayar başındayım yaz tatillerinde bile , bilmiyorum param olduğunda ilk işim tatile çıkmak diye düşünüyorum da bu kafa ile para kazanmak için çalışma nasıl yapılır onuda bilmiyorum. Neyse çok uzattım konuyu yardımcı olabilecek bilgi verecek arkadaşlar varsa memnun olurum.

wmaraci
reklam

homfa homfa Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 26 / 69
  • Ticaret 3, (%100)
Anladığım kadarıyla kafanı tatile takmışsın.Bu yüzden iş yapamıyorsun.Bu olayın benzerini kışları yaşıyordum.Bilgisayar başına 1 ya da 2 gün boyuncu geçme.Dışarıya çık.Arkadaşlarınla futbol, basketbol... oyna.Kafa dağıtmanın en güzel yollarından biriside kitap okumaktır.

Berk Berk Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 64 / 104
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam açık ve net ya bu işi yapmak istemiyorsun ya da o işten sıkılmışsındır.

wPunch wPunch Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 52 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

homfa adlı üyeden alıntı

Anladığım kadarıyla kafanı tatile takmışsın.Bu yüzden iş yapamıyorsun.Bu olayın benzerini kışları yaşıyordum.Bilgisayar başına 1 ya da 2 gün boyuncu geçme.Dışarıya çık.Arkadaşlarınla futbol, basketbol... oyna.Kafa dağıtmanın en güzel yollarından biriside kitap okumaktır.

sürekli pc başında olduğum için ne sosyal ortamım nede pek arkadaşım var ve bilgisayardan da 1-2 gün değil birkaç hafta uzaklaştığım da oldu ama olmuyor pc başına geçtiğimde yine aynı bir gün çiziyorum sonra yine aynı olay , kitap da okuyorum en sonra 400 sayfalık bir kitap bitirdim hatta okuduğum ilk kitap diyebilirim :)

Berk adlı üyeden alıntı

Hocam açık ve net ya bu işi yapmak istemiyorsun ya da o işten sıkılmışsındır.

sanırım haklısın dostum ama ***da logo tasarımı ile satış yaptığım zaman çok iyi bi istek geliyordu tabi o zamanlar pek iyi olmadığı için tasarımlarım bir süre sonra kimse ilgilenmedi konuyla ve o iş de öyle kaldı tekrardan kendimi geliştiriyorum yani bayağı da geliştirdiğimi düşünüyorum da hatta bir tasarım bile yapıp sattığımda o zamanki iş yapma hevesim geleceğini düşünüyorum sadece benim sorunum başarıyla alakalı sanırım , bu gece düşündüm biraz söz yazdım kısmet olursa 1-2 gün içerisinde kayıt almayı düşünüyorum ondan sonrası artık hangi taraf ağır basarsa o yönde ilerlemeyi düşünüyorum her neyse yorumlarınız için teşekkürler biraz da olsa farklı açıdan bakmama sebep oldunuz sağ olun

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al