lostyazilim

Aliexpress Geri Ödeme Alamıyorum

5 Mesajlar 911 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Primer Primer WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 16 / 60
  • Ticaret 8, (%100)
Merhabalar arkadaşlar forumda yeniyim. Konu yeri yanlışsa affola :)

Aliexpress'den Aşağıdaki ürünü aldım

https://www.aliexpress.com/item/PZOZ-Magnetic-Cable-Micro-usb-Type-C-Fast-Charging-Adapter-Phone-Microusb-Type-C-Magnet-Charger/32849697882.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.c0d24c4dluuZdA

Ve kablo sorunlu çıktı. Çalışmıyor satıcı ile konuşup ona kanıt attım o geri ödeme yapacağını söyledi. Bende anlaşmazlık açtım fakat satıcı cevap vermediği için aliexpress araya girdi aliexpress de kanıtlarımı eklememe rağmen 0 TL geri ödeme yapacağı kararı verdi. Canlı destekten her seferinde ödeme yapacaklarını, sorunu çözeceklerini benim haklı olduğumu söylüyorlar. 3-5 kez konuştuk her seferinde aynı ama ortada bir sonuç yok ne yapmam gerekiyor?

Resim
http://prntscr.com/merp33

wmaraci
reklam

alperi alperi alperperi.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
Kredi kartı harcama itiraz dilekçesi doldur, aliexpress ile yazışma örneklerini ve dispute ekran çıktılarını çalıştığın bankaya dilekçe ile birlikte ibraz edip paranı geri alabilirsin. Aliexpress genelde satıcıdan tarafa görüş bildirir tabi bu durumu fırsata çevirip **************lık yapan müşteri sayısı da az değil (müşteri ile fikrimin sizinle ilgilisi yok yanlış anlamayın)

• Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 16 / 60
  • Ticaret 8, (%100)

alperi adlı üyeden alıntı

Kredi kartı harcama itiraz dilekçesi doldur, aliexpress ile yazışma örneklerini ve dispute ekran çıktılarını çalıştığın bankaya dilekçe ile birlikte ibraz edip paranı geri alabilirsin. Aliexpress genelde satıcıdan tarafa görüş bildirir tabi bu durumu fırsata çevirip **************lık yapan müşteri sayısı da az değil (müşteri ile fikrimin sizinle ilgilisi yok yanlış anlamayın)

Aynen ürün sağlam ve gelmiş olmasına rağmen yapanlar var fakat bu dediğiniz süreç uzun sürer öyle değil mi?

alperi alperi alperperi.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
Ben 1,5 ay süre beklemiştim yalnız buna değmişti çünkü ben 280$ tutarındaki paramı kurtarmıştım. Sizin ürünün fiyatı için bu kadar süre beklenir mi derseniz bence beklenir sonuçta önemli olan hakkınızı yedirmemek. Bu şekilde hak aramaları olursa aliexpress ve satıcıları biraz daha dikkatli davranır diye düşünüyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 16 / 60
  • Ticaret 8, (%100)
Kesinlikle önemli olan para değil hakkım

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al