Evet sözde banka ile yapacağım görüşmenin örneği Bayan Mary tarafından iletildi ve bende aynı metni kopyalayıp bankaya gönderdim :D

Metnin Türkçesi ;

Merhaba,

Aşağıda bankama göndereceğin bir e-posta var;

Merhaba bayan Marianne Lake.

ALİ TAŞCI'yım. Hesap detaylarıyla 5.649.400 Pound (Beş Milyon Altı Yüz Kırk Dokuz Bin Dördüncü Yüz İngiliz Pound Sterlini) hesap detayı (Mevduat Numarası: 117832-37836-00, Hesap Numarası: 008076410844, Mevduat Kodu) konusunda sizinle temasa geçiyorum : GB839863JPMC83732). Bu fonların bana serbest bırakılmasını istiyorum, çünkü Geç MR HARRY TAŞCI'nın akrabasının geleceği yerim. Bu işlem ve fonların bana nasıl tahsis edileceği konusunda beni daha fazla ayrıntıyla bitirirseniz çok iyi olur. Cevap bekliyorum senden.

__________________________________________________________________________________________________________________________

Bankamın Transfer Departmanına aşağıda belirtilen e-posta adresinden ulaşın; Size hızlı bir şekilde fon tahsis etmeleri için başvurunuz hakkında bilgi veriniz. TD (Transfer Departmanı) ile aşağıda detayları bulabilirsiniz

Kontak Kişi: Bayan Marianne Lake (Baş Finans Yöneticisi ve Genel Müdür Yardımcısı, JPMorgan Chase & Co.)

Banka Adı: JP Morgan Chase Bankası. Londra, Birleşik Krallık.

Email: transfer...@jpmorgan-chase.co