Escalous adlı üyeden alıntı

İlgili sektöre göre değişecektir bu. Kaliteli bir reklam yapmalısınız. Sektörünüz hakkında bir bilgim yok ama ERP İle uğraşanlar nerede takılırlar ? Zaman harcarlar ? Bunun cevabını bulup oralarda reklam yapmak en işe yarar yöntem gibi görünüyor.

Ama kötü bir siteye ne kadar reklam yaparsanız yapın pek bir getirisi olmayacaktır. Ben sitenize girdiğimde çok basit bir site gördüm. phpBB install edilmiş, bırakılmış hissiyatı oluştu üstümde ve direkt olarak çıktım.

Hani nasıl desem, daha çok 2006 senelerinde ki forum siteleri gibi durmuş hocam. Alt yapı bu yüzden önemli. Site ilk önce Kullanıcı odaklı olmalı. Reklamla çekilen kullanıcı gerçekten sitede durmalı.

Mesela dün adamın teki geldi buraya 50 tane konu açtı sitesinin reklamını yaptı. Sitesi saçma sapan bir siteydi. Ne elde etti ?

Koca bir oturum oranı kaybı elde etti. Herkes girdi, 5 saniye durmadan kapattı gitti.

Hocam size katılıyorum. Elimde bir forum sitesi yok hatıra kurdurduk çunku biz bilmiyoruz bu isi. Peki ana sitemiz icin ne dusunuyorsunuz. Genelde insanlar aradiklarini buluyorlar.