wmaraci reklam

Bu Yapılan Terbiyesizlik!

19 Mesajlar 1.764 Okunma
smmexpress

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1987
  • Ticaret 10, (%100)
Kafanıza niye takıyorsunuz ki ? Silip geçin

Bize o kadar çok küfür ve hakaret geliyor ki, hepsine tek tek tazminat davası açsam şuan zengindim. Pislik her yerde pisliktir, bunlardan kurtulma imkanımız yok takmayacaksınız, azalarak bitecekler...
Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Yaptığı boş yorumları silmek yerine değiştir. Alakalı cevaplar haline getir. Şifresini de değiştir gitsin.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

Mertcan adlı üyeden alıntı

Yaptığı boş yorumları silmek yerine değiştir. Alakalı cevaplar haline getir. Şifresini de değiştir gitsin.

Bu şekilde insanlara müsaade etmiş oluyoruz. Bu şekilde benim işime gelir kesinlikle, ama toplum içerisinde ahlak hiçbir zaman düzelmez. Korku insanı bir nebzede olsa düzeltir.

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Kafanıza niye takıyorsunuz ki ? Silip geçin

Bize o kadar çok küfür ve hakaret geliyor ki, hepsine tek tek tazminat davası açsam şuan zengindim. Pislik her yerde pisliktir, bunlardan kurtulma imkanımız yok takmayacaksınız, azalarak bitecekler...

Hocam yıllardır forum işi yapıp, artık can sıkmaya başladı sanırım böyle yorumlar.

kişisel bloğ • tevfik.org

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
hocam ip adresini iletirmisiniz bana rica etsem

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
wmaraci

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Buna terbiyesizlikten ziyade başka bir şey deniyor da neyse. Şu an bu yazılanları okuyordur muhtemelen insan müsveddesi

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Bence basit bir troll yapmaya çalışmış hocam. Ama sebebi ne bilemedim. Silin, banlayin geçin. Tanımadığı bir insana zarar vermeye çalışan bir insan bana kalırsa hastalıklıdır. Çünkü sizi tanısalar seveceklerinden eminim 👍 siz bosverin hocam altın gibi bir yüreğiniz var. Karaktersiz insanlar her yerde.. Bunu yapan kişi belli ki hayatında hiçbir amacı olmayan, hicbirseyi başaramamış, oyunlardaki 'bot'ların gerçek hayata entegre edilmiş halindeki bir kişilik(siz)

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

Escalous adlı üyeden alıntı

Bence basit bir troll yapmaya çalışmış hocam. Ama sebebi ne bilemedim. Silin, banlayin geçin. Tanımadığı bir insana zarar vermeye çalışan bir insan bana kalırsa hastalıklıdır. Çünkü sizi tanısalar seveceklerinden eminim 👍 siz bosverin hocam altın gibi bir yüreğiniz var. Karaktersiz insanlar her yerde.. Bunu yapan kişi belli ki hayatında hiçbir amacı olmayan, hicbirseyi başaramamış, oyunlardaki 'bot'ların gerçek hayata entegre edilmiş halindeki bir kişilik(siz)

Allah razı olsun hocam. Yıllardır forum işiyle uğraştım ve çok fazla denk geldim ama artık sanırım tahammülüm kalmadı gibi. Sondaki örneklemeyi çok beğendim ama, çok doğru söylüyorsunuz.

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Buna terbiyesizlikten ziyade başka bir şey deniyor da neyse. Şu an bu yazılanları okuyordur muhtemelen insan müsveddesi

Umarım okuyordur. Kişiliği olsa özel mesaj yolu ile ulaşır özür dilerdi. İfşa edecek bir yapıya sahip değilim, ama insanlar da yok bu maalesef.

Voltaren adlı üyeden alıntı

hocam ip adresini iletirmisiniz bana rica etsem

Göndereyim hocam ama şu an mobilim, bilgisayarda kaldı IP adresi. Bir de 3. tekillerle paylaşılıyor mu IP adresleri? (Bilmediğimden soruyorum)

kişisel bloğ • tevfik.org

BayHavali BayHavali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 68 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
En iyisi takmamak. Ne kadar şikayet etseniz de huylu huyundan vazgeçmez.

Glsm Glsm Kaliteli makale hizmeti.. Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek Yazar ve Akademisyen adayı..
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 224 / 102
  • Ticaret 97, (%100)
Klavye üzerinden bozuk olan karakterini ortaya koyan çok fazla insan müsveddesi var maalesef. Bu tarz olumsuz durumlara can sıkmaya değmez. Yorumlarını silmeden içeriği değiştirmeniz ve kişinin ulaşımını engellemeniz doğru olur. Kötü her zaman kötüdür, ne yaparsanız yapın kötü niyetinden ödün vermeyecektir. Ayrıca savcılıkla uğraşayım deseniz değmeyecek bir mevzu için zamanınız boşa gidecek. Kişi bu konuyu görüyorsa size yaşattığı rahatsızlıktan ötürü mutlu oluyordur. Bence bu tarz şahıslara rahatsızlığınızı gösterip sevinmelerine dahi izin vermeyin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al