webkartali adlı üyeden alıntı

Yazılım bilginiz varsa, oturup uygulama geliștirin derim..
Tabii web site ișide güzel para bırakıyor..

Belirttiğim ișleri evde yapmaktansa ofis gibi yerlerde ortamda yapmak daha da sağlıklı verimli oluyor.

Abi web işi ingilizce siteye başladım ama bu iş güçlü sosyal medya hesabı olmadan zor. Yani gelir anlamında zor. O yüzden ingilizce site açtım geçen hafta. Onda da sosyal medya ihtiyacı hasıl oldu.

sibelceliker adlı üyeden alıntı

-komisyonculuk(hangi sektör olursa)
-uygulama,yazılım,site yap-sat işleri
-tıkanmış sektör belirleyip bu kişi kuruluşlara özel yazılım.
-anti yazılımlar
-butik bir paylaşımlı ofis.açık ofisler 500 lira değip 6 aylık peşin alıyorlar.:)

Paylaşımlı ofis mantıklı tesekkurl3r

Voltaren adlı üyeden alıntı

emlakçı olun orada göstermelik ofisiniz olur al/sat komisyon ev araba ne düşerse

Eski işim emlak zaten :) ve ofisin yanında emlakçı var.
Piyasa kötü şuan. Emlak gitmiyor sıfırdan yer açmak isteyen için.

evimkitap adlı üyeden alıntı

@talatabi hocam ben de Pendikteyim. 2100 aboneli Youtube kanalım var isterseniz ortaklaşa bir kanal yapabiliriz

Üstat pm atar misin. En azından oturup çay iceriz. Olabilir.

KralFx adlı üyeden alıntı

hocam bene co working tarzı bişey de dusunebılırsınız. Yer çok büyük değil ama yine de 2-3 kafa dengi kişi bulup hem onlar ofis olarak kullanabilir hem de siz gelir sağlamış olursunuz. Ya da youtuber olmayı dusunebılırsınız hocam neden olmasın :)

Hazır ofis şirketiyle de bugun tanıştım. İş başvurusunda bulunmuştum. Sizin fikrinizle tesadüf oldu. Kazançlı bir iş aslında.
Abi senden esas duymak istediğim, zamanım çok gece gündüz çalışırım. Forex veya farklı yerlerden kazanç sağlayabilir miyim

YouTube işi de göründüğü kadar kolay değil üstat

berkaycatak adlı üyeden alıntı

Hocam ne yapacağınıza karar verene kadar şu şekilde kiralık ilanı verip alıcı çıkarsa para kazanabilirsiniz.

"İstanbul Pendik en işlek cadde
3.katta pasaj içinde 1+1 50 metrekare eşyalı"

Zaten ilanda:) ucuz fiyata koydum. İyi bir kiracı için. Bir-çok kişiye yeri göstermedim bile.

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-isyeri-kiralik-pendik-hizli-tren-cikisi-en-islek-cadde-1-plus1-esyali-ofis-647172148/detay

numlock adlı üyeden alıntı

Profesyonel bir youtube kanali acarak ofis olarakta kullanabilir buraya gelen firmalara guven ve referans saglayabilirsin
Oyun oynamayi seviyorusan youtube twitch yayinlari olabilir

Abi youtube kanal işi göründüğü kadar kolay değil para kazanmak