wmaraci reklam

Genel İçerikli site

8 Mesajlar 992 Okunma
wmaraci reklam

Mavitekzen Mavitekzen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 23 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Aslında genel içerikli bir site değil eğitim, kültür-sanat ve bilim-teknoloji alanında yazılar yazmak istiyorum. Bilgi sağlayıcı konularda içerik girmek istiyorum bu sayede de zaten araştırdığım konuları, yani hobimi paraya çevirmek istiyorum. Genel içerikli bir site de para kazandırmaz deniliyor. Siz neler düşünüyorsunuz?

https://www.instagram.com/tarihinduragi/
wmaraci
reklam

gurkanozgurtr gurkanozgurtr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Biyomedikal Cihaz Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
İşinizi severek ve emek vererek yaparsanız paradan çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. (Not: Ben bir dost edindim öz kardeşten daha faydalı. :) )

vonn.click | Kurumsal Web Tasarım Çözümleri

• Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 23 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

gurkanozgurtr adlı üyeden alıntı

İşinizi severek ve emek vererek yaparsanız paradan çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. (Not: Ben bir dost edindim öz kardeşten daha faydalı. :) )

Hocam aslında elimde böyle bir site var açmıştım zamanında bir türlü uğraşmıyordum. Şimdi uğraşıyorum, emek veriyorum yani ama insan şüpheye düşüyor işte. Ya tutmazsa, zamanım boşa giderse gibi düşüncelerle kafayı yiyor insan.
gurkanozgurtr

kişi bu mesajı beğendi.

gurkanozgurtr gurkanozgurtr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Biyomedikal Cihaz Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Yani haklısın. Ama bazı şeyleri feda ederek güzel şeyler kazanabilirsin. Riske atman lazım. Girişimci risk alır :)
Mavitekzen

kişi bu mesajı beğendi.

vonn.click | Kurumsal Web Tasarım Çözümleri
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 23 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

gurkanozgurtr adlı üyeden alıntı

Yani haklısın. Ama bazı şeyleri feda ederek güzel şeyler kazanabilirsin. Riske atman lazım. Girişimci risk alır :)

Doğru söylüyorsunuz, çalışmak ve sabretmek gerekiyor bazen ama insan ister istemez düşünüyor işte.

Abbas25 Abbas25 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek telefoncu
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
kazanırsınız hocam yeterki çalışın.

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Para yada risk olmadan kazanılmaz. Risk olmadan para kazanmak için bir markete reyon elemanı olarak girip çalışabilirsiniz, ki para kazanamayacağınız bu işte bile riskler oldukça fazladır.

Bir girişimci, ya işim tutmazsa diye yapacağı işten vaz geçip, büyük işleri, büyük kazançları kaçırıyor olabilir.
Bu yüzden girişimler genelde risk almaktan korkmazlar. Fakat yeterince düşünmeden, araştırmadan da bir işe girişmezler.

Siz genel bir alanda, yada geniş bir alanda site açmak istiyorsunuz. Wordpress'in nasıl kurulacağını bile anlatan haber sitelerini düşünürsek ve bu haber sitelerinin de bu genel alanda faaliye gösterdiğini düşünürsek, siz SERP yarışında bu sitelerle karşı karşıya gelebilirsiniz ve buda çoğunlukla sizin lehinize olmaz.

Tavsiyem iyi bir ön araştırma yapın kendinize net kategoriler belirleyin ve bu kategorilerde sağlam içerikler girin. Tarih ve bilim kaynaksız olmaz. Çiriklerinizde kaynak göstermek her zaman faydalıdır. İster bir sitenin bağlantısı ister eski bir kitabın sayfası olsun kaynak vermek bağlantı paylaşmak her zaman faydalıdır. SEO içinde böyledir. Ben şimdiye kadar paylaştığım içeriklerin büyük bölümünde farkettim ki içerisinde bağlantı paylaştığım, kaynak gösterdiğim yazılar daha çok öne çıkıyor.
Mavitekzen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 23 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Para yada risk olmadan kazanılmaz. Risk olmadan para kazanmak için bir markete reyon elemanı olarak girip çalışabilirsiniz, ki para kazanamayacağınız bu işte bile riskler oldukça fazladır.

Bir girişimci, ya işim tutmazsa diye yapacağı işten vaz geçip, büyük işleri, büyük kazançları kaçırıyor olabilir.
Bu yüzden girişimler genelde risk almaktan korkmazlar. Fakat yeterince düşünmeden, araştırmadan da bir işe girişmezler.

Siz genel bir alanda, yada geniş bir alanda site açmak istiyorsunuz. Wordpress'in nasıl kurulacağını bile anlatan haber sitelerini düşünürsek ve bu haber sitelerinin de bu genel alanda faaliye gösterdiğini düşünürsek, siz SERP yarışında bu sitelerle karşı karşıya gelebilirsiniz ve buda çoğunlukla sizin lehinize olmaz.

Tavsiyem iyi bir ön araştırma yapın kendinize net kategoriler belirleyin ve bu kategorilerde sağlam içerikler girin. Tarih ve bilim kaynaksız olmaz. Çiriklerinizde kaynak göstermek her zaman faydalıdır. İster bir sitenin bağlantısı ister eski bir kitabın sayfası olsun kaynak vermek bağlantı paylaşmak her zaman faydalıdır. SEO içinde böyledir. Ben şimdiye kadar paylaştığım içeriklerin büyük bölümünde farkettim ki içerisinde bağlantı paylaştığım, kaynak gösterdiğim yazılar daha çok öne çıkıyor.

Hocam zaten şuan site açık, zamanında açmıştım, şimdi çöp olmasın bari diyerek bu işe girdim. Amacım hem fayda sağlamak hem de hobi üzerinden para kazanmak. Paylaştığım içeriklerin çoğunda zaten kaynak link veriyorum. Bunun yanında ben sosyal medyayı kullanmayı düşündüm. Yani facebook ve instagram üzerinden kategoriler üzerine sayfalar açılacak, bu sayfalar sadece o kategoriye ait olduğu için aslında bir nevi niş bir ortam oluşturulacak. Böylece o kategoriye sadece kategoriyle ilgili kişiler girecek diye düşündüm ama beni işin sosyal medya kısmı da olduğu için normalden fazla yoruyor. Hem siteye içerik yazmak hem de sosyal medyaya post atmak insanı üşendiriyor. Bir de kafada, olucak mı olmayacak mı düşüncesi girince yazı yazamadım 2 haftadır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al