Ne Tür Site Açmalıyım ? Önerileriniz Neler ?

16 Mesajlar 8.629 Okunma
smmexpress

Morbid Morbid proje.co Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Creator
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 448
  • Beğeniler 22 / 60
  • Ticaret 5, (%80)
Merhaba arkadaşlar. Yaz geldi ve benim için çok sıkıcı.Her gün bilgisayar başında forumlarda dolaşıyorum.Ama ordan da sıkılınca yapacak bir şey kalmıyor.Fakat site açarsam belki yaz o kadar da sıkıcı gelmeyebilir.Site açmaya karar verdim vermesine de ne tür site açmalıyım bilemedim.Bende hemen wma üyelerine sorayım dedim.Tercihim tutulan konuların olması.

Not: "Hangisinde becerikli,yetenekliysen ona yönel" demeyin.Siz söyleyin ben ona göre bir şeyler düşüneceğim :D
AvsarAlperen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)
Amacın ne para kazanmak mı yoksa zaman geçirmek mi? Para kazanmak istiyorsan yaz aylarında sadece başlangıç yapmış olursun kışın bir miktar para kazanırsın seneye ancak doğru düzgün birşeyler kazanırsın. Zaman geçirmek için ise aç bir tane blog aklına geleni yaz. :)

• Üyelik 11.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Creator
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 448
  • Beğeniler 22 / 60
  • Ticaret 5, (%80)

trgy adlı üyeden alıntı

Amacın ne para kazanmak mı yoksa zaman geçirmek mi? Para kazanmak istiyorsan yaz aylarında sadece başlangıç yapmış olursun kışın bir miktar para kazanırsın seneye ancak doğru düzgün birşeyler kazanırsın. Zaman geçirmek için ise aç bir tane blog aklına geleni yaz. :)

Aslında sadece zaman değil para da lazım.Kişisel blog açmayı düşünmüyorum. :) Bilgin için teşekkürler :)

aea48300 aea48300 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 266 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Soru garip,mantık garip .Şimdi hem para kazancaksın,hem sıkılmıcaksın.Böyle bir fiir verebilcek var mı gerçekten merak ediyorum.

wmaraci
wmaraci

AvsarAlperen AvsarAlperen Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster , Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 30 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam wordpresse oyun teması kur iyice geliştir googlede üst sıralarda çıkarsan parada kazanırsan oyun araştırırken zamanda geçirirsin. İnternetteki çocukların çoğu oyun arıyor ;)

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)

mekanimiz adlı üyeden alıntı

Hocam wordpresse oyun teması kur iyice geliştir googlede üst sıralarda çıkarsan parada kazanırsan oyun araştırırken zamanda geçirirsin. İnternetteki çocukların çoğu oyun arıyor ;)

Çok basitmiş hemen yapayım. :rolleyes: :D

muratakgun muratakgun muratakgunn.blogspot.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Kotasız internet kullanıyorsan otur film izle bütün gün.Sonra ücretsiz bir blog aç ve izlediğin filmleri kendince yorumla anlat.Bu işi düzenli yaparsan sinema-kültür kategorisinde iyi işler yaparsın bence.Hatta o kadar büyütürsen insanlar bir filmi izlemeden senin sitene gelip yorumunu okumak isteyebilir.

Bu yöntemle zaman geçirmiş de olursun.Bir film 2 saat desek 30 dakika da yazı yazsan bak nasıl geçiyo zaman :D
BlueLight

kişi bu mesajı beğendi.

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Düşünürsen http://app.androidsistem.net/ sitemde çalışabilirsin. Ücretini de konusuruz.
mehmetkaptan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Creator
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 448
  • Beğeniler 22 / 60
  • Ticaret 5, (%80)

mekanimiz adlı üyeden alıntı

Bu o kadar kolay değil ama :) Bi aralar açmayı düşünüyordum bu işi bilen arkadaşlara sordum kaliteli,tutacak bir oyun sitesi açmak en az bin tl. Malum bizde öğrenciyiz :D

muratakgun adlı üyeden alıntı

Kotasız internet kullanıyorsan otur film izle bütün gün.Sonra ücretsiz bir blog aç ve izlediğin filmleri kendince yorumla anlat.Bu işi düzenli yaparsan sinema-kültür kategorisinde iyi işler yaparsın bence.Hatta o kadar büyütürsen insanlar bir filmi izlemeden senin sitene gelip yorumunu okumak isteyebilir.

Bu yöntemle zaman geçirmiş de olursun.Bir film 2 saat desek 30 dakika da yazı yazsan bak nasıl geçiyo zaman :D

Güzel fikir.Bunu düşüneceğim.Aklıma yattı haa :D Teşekkürler :)

androidsistem adlı üyeden alıntı

Düşünürsen http://app.androidsistem.net/ sitemde çalışabilirsin. Ücretini de konusuruz.

Pm attım. :) Cevap bekliyorum.

alper198 adlı üyeden alıntı

hocam iyi geceler.

belki biraz reklam yapmış gibi olacağım ama, www.sizebirsorumvar.com sitemizden yapabilirsiniz. paraya ihtiyacı olanlar için bir site.

sitemizi inceleyiniz.

Sağolun ama bu tür sitelerle ilgilenmiyorum :)

muratakgun muratakgun muratakgunn.blogspot.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Morbid adlı üyeden alıntı

Güzel fikir.Bunu düşüneceğim.Aklıma yattı haa :D Teşekkürler :)

Bumerang var ona da üye olursunuz hatta onu geçin bir çok kültür blogu elle tutuluyor şu sıralar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al