hersoz adlı üyeden alıntı

Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim bilgiustam.com un bir artısı var ki üyelerin girdiği içeriklere belli kıstaslara göre ücret ödüyor ve bana kalırsa ziyaretçilerinin yarısı bu amaçla girmekte siteye. O yüzden hiti yüksek bir site. Zaten internet aleminde herşey mevcut artık hangi konuda olursa olsun deli paralar veriliyor projelere bizlerin tek dezavantajı sermaye yetersizliği en azından kendi açımdan ama bişey var ki bütün dezavantajları ortadan kaldırır o da yaratıcı düşünmek farklılık katmaktır. Sizin dedikleriniz sadece bilgi siteleri için geçerli olan bişey değil her konuda öyle ama siz sitenize bir yenilik katabilirseniz o zaman büyük bir avantajınız vardır. Belki dediğiniz gibi başarısızlıkla sonuçlanabilir benim girişimim ama bir gün keşke yapsaydım demekten iyidir. Kaybetmeyi göze alarak giriyorum bu işe ama kaybetmemek için herşeyi de yapmaya hazırım.

Ben sadece gerçekleri söyledim hocam. Umarım başarılı olursunuz ama inanın çok zor. 2 yıl sonra "Bunca zamanı ve parayı boşa harcadım" deme ihtimaliniz "İyi ki bu siteyi açtım" deme ihtimalinizden çok daha yüksek. Kolay gelsin..