wmaraci reklam
lidertakipci

Birdolubaskı Saçma Kargo Karışıklığı

19 Mesajlar 2.465 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Evet çözüm üretilmesi önemli fakat benim zoruma giden firmanın “özür dileriz karışıklık olmuş” gibi bir cümle bile kurmaması... Koca makinelerle insan gücüyle çalışıyoruz, en iyi matbaa biziz gibi kendilerini yüceltiyorlar. :/

aosmanergen adlı üyeden alıntı

Bir yanlışlık olmuş olabilir. Bende 1 tllik kartvizit siparişi vermiştim. Evde olmadığım sırada kargo gelmiş ve teslim edilememişti. Şubeyede gitme gereği duymadım. Bidolubaskı tekrar kargoya verip göndermişti. Bir yanlışlık oldu diye hemen firmaları karalamaya gerek yok. Eğer sorununuz çözülmezse gelir burda konu açarsınız :)

wmaraci
reklam

oskan oskan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 598
  • Beğeniler 242 / 127
  • Ticaret 17, (%100)
basit bir karışılıklık olmuş bence de. biz ne rezaletler gördük, duyduk. bu onların yanında hiç sayılır.

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Yani sonuçta o kargoları robotlar yapmıyor. Senin benim gibi insanlar yapıyor. Günde kim bilir kaç tane kargo çıkıyor. Bir karışıklık olması, firmayı bu kadar zedelemenize izin vermez.
Bidolubaskı benim gözümde en iyi online matbaa sitesidir. Sorunlar olsun, çözüm için en hızlı şekilde çalışıyorlar. Kısacası biraz empati yapmak gerek. En ufak sorunda bu kadar abartmaya gerek yok.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

VoltajKA VoltajKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım,Blog Yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 109 / 185
  • Ticaret 0, (%0)
Muhtemelen kampanyada yoğun sipariş olduğu için bir karışıklık olmuştur.
1 TL lik ürün için bence de firmayı karalamaya gerek yok...

wmaraci
wmaraci

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
Daha önce bir çok kez hizmet aldığım başarılı bir firma. Size yanlış kargo gönderildi diye bu denli abartmanın doğru olmadığını düşünüyorum.

Şu an firma bir hata yapmış ise bu çözülür, sizin probleminiz giderilir. Peki bu konu başlığı nedeni ile kaç müşteri kaybedeceğini ya da firma karalama politikası gereğince yaptığınız hatanın onların hatasından daha büyük zararı olduğunu hiç düşündünüz mü ?
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

icerikmedya adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun hocam, ben de o kampanyadan yararlanmıştım sıkıntı yaşamamıştım.

aosmanergen adlı üyeden alıntı

Bir yanlışlık olmuş olabilir. Bende 1 tllik kartvizit siparişi vermiştim. Evde olmadığım sırada kargo gelmiş ve teslim edilememişti. Şubeyede gitme gereği duymadım. Bidolubaskı tekrar kargoya verip göndermişti. Bir yanlışlık oldu diye hemen firmaları karalamaya gerek yok. Eğer sorununuz çözülmezse gelir burda konu açarsınız :)

Bu 1 tl ye aldığınız kartvizitlerin resmini paylaşabilir misiniz acaba elinize ulaşan kalitesini merak ediyorum doğrusu kalınlık vs

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)

pierrecassi adlı üyeden alıntı

hayatımda duymadığım firma, matbaa yokmu sizin köyde ?

Bidolubaskı senin köyde yaptıramayacağın baskıları en iyi kalitede yapan bir firmadır. Sıradan bir matbaa'da yapabileceklerinin sınırı vardır. Ama bidolubaskı'da reklamcılık alanında yapabileceklerinin bir sınırı yoktur. Bu adamların mesleği budur. Hani bazı markaların arkalarında durulması gerekir ya; Bi dolu baskı da bu firmalar arasında yer almalıdır. Buyrun örnek bir çalışmaları;

GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

BASKIN BASKIN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar konuyu neden bu kadar büyüttünüz konu sahibine yükleniyorsunuz. Konu sahibi burada anlatmaya çalıştığı durum eğer test amaçlı değilde yüksek maaliyetli bir sipariş verseydim bu durum yaşansaydı diyor. Beyefendi burada yaşanan karışıklık için bir özür metninin olmadığını belirtmiş karışıklık yaşanabilir çok normal ama bunu telafi etmek bir o kadar önemli beyefendi telafi için bir özür dilense belki bu konuyu açmazdı bu çok normal. Sen ben böyle konular açmazsak küçük meseleleri dile getirmezsek bir sonraki hatalarda dahi daha büyük sorunlar olur bu bir tek örnekteki firma için geçerli değil herkes için geçerli.
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
konu açılması gereksiz olmuş 1 tl kampanyası ile binlerce sipariş almışlardır çalışanlardan bir tanesi hatalı yazmış adresi olabilir.

aradığınızda dediğiniz gibi "kusura bakmayın ws " demedilerse oda onların kabalığı dediğim gibi büyütülecek bir durum yok.

1 tl kampanyası için kartvizit yaptırmıştım evet kargo süresi uzın ama "ucuz etin yağnisi" diyenlere hiçde öyle değil çok çok iyide değil kötüde değil orta kalite iş görür.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al