freelance iş ilanları

3900 TLye Bu PC alınır mı?

13 Mesajlar 2.549 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Gerçekten laptopmu almalıyım acaba 😃

Herkese önerileri için çok teşekkürler. Ama masaüstü bilgisayarda kararlıyım. Arada sırada birkaç saat boş vakit bulduğumda Oyun oynamasını seven bir insanım.

Laptoptan oyun oynamasını ise hiç sevmiyorum.

Bu konuyu sdn gibi yerlerde acsam daha mantıklı olurdu. Wm forumunda sorunca haliyle laptop tavsiyeleri alıyorum 😃

wmaraci
reklam

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Hocam bu bilgisayarı almak istiyorsan elinde 5 bine yakın paran olmalı. Bunun hakkını verecek monitör almasın. Eğer razıyım diyorsan tamamdır :)

Benim de küçük çaplı bir laptopum var gezmelerde kullanmak için o kadar yani laptopa 4-5 bin tl vermezdim ben. Sizin gibi masaüstücüyüm ben de hocam :D
Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

Muhammed adlı üyeden alıntı

Hocam bu bilgisayarı almak istiyorsan elinde 5 bine yakın paran olmalı. Bunun hakkını verecek monitör almasın. Eğer razıyım diyorsan tamamdır :)

Benim de küçük çaplı bir laptopum var gezmelerde kullanmak için o kadar yani laptopa 4-5 bin tl vermezdim ben. Sizin gibi masaüstücüyüm ben de hocam :D

Evet, onlar bir problem değil hocam. Yeter ki kasa işimi görsün. Özellikle şu yeni çıkan grafik harikası apex oyunu. En yüksek yada bir altı ayarlarda kasmadan oynatsın gayet yeterli. Çokta abartıya kaçırmadan güzel bir masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. F/P Olmasını istiyorum şeklinde özetleyebilirim aslında

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al