lostyazilim

Ttnet kadar berbat firma var mı?

28 Mesajlar 5.234 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Bahadir32 Bahadir32 Satılık domainler Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
FurkanY oda birşey mi hocam netim arzalandı 9 şubatta müşteri hizmetlerine arza kaydı açtırdım bana verilen gün 1 mayıs yani tam 2,5 - 3 ay süre verdiler arzayı düzeltmek için bu sürede telefonuma EK internet paketleri alıp duruyorum net bağlanmak için sorunum hala çözmediler. Yavaşlasa razıyım şuan ki halinden ***** nasıl bir düzeni var ben hala anlamış değilim arıyorum her lafı söylüyorum ama hala arza giderilmiyor. Bu süre boyunca internet kullanmıyorum ama durmadan fatura çıkıyor parayı iade edicez diyorlar bakalım artık bıktırdılar yeminle.

Kriptokulis.com | Bitcoin & Altcoin Bilgi Paylaşım Forumu
wmaraci
reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1780
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)

Bahadir32 adlı üyeden alıntı

FurkanY oda birşey mi hocam netim arzalandı 9 şubatta müşteri hizmetlerine arza kaydı açtırdım bana verilen gün 1 mayıs yani tam 2,5 - 3 ay süre verdiler arzayı düzeltmek için bu sürede telefonuma EK internet paketleri alıp duruyorum net bağlanmak için sorunum hala çözmediler. Yavaşlasa razıyım şuan ki halinden ***** nasıl bir düzeni var ben hala anlamış değilim arıyorum her lafı söylüyorum ama hala arza giderilmiyor. Bu süre boyunca internet kullanmıyorum ama durmadan fatura çıkıyor parayı iade edicez diyorlar bakalım artık bıktırdılar yeminle.

Valla az önce aradım işte olduğum için modemin yanında olması gerekiyor vs dediler. Yanında olan birisi arasın diyor. Evdekilerden hiç biri de anlamıyor ki

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1780
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)

kifFOX adlı üyeden alıntı

Değişik değişik sebeplerden dolayı şikayet edip durmuşsunuz. *****in veremediği interneti Türkiye'de hiçbir firma veremez çünkü alt yapı *****'in alt yapı çalışmaları belirli bölgelerde devam ediyor f/o olarak yapıyorlar bakır kablo alt yapısı bozuk olanlara geçiçi müdahele ediyorlar bu arada *****te kırizde malum para yok.

İnternete bağlanamıyorum değişik şikayet olan nedir. Ben mi anlatamadım siz mi anlamadınız? Türknetten çok memnundum. Olmadı superonline var. *****in verdiği hizmet kendine kalsın. Müşteri hizmetleri bile dandik. Küfrü seven biri değilim zor tutuyorum.

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
***** nasıl firma olunmamalı adına bir örnektir. Lütfen kötülemeyin *****'i. Onların tek amacı diğer şirketlerin ona benzememeleri düzgün olmaları için kötü hizmet vermektir.
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
wmaraci

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Bu TTNeti seven bir ben miyim :) 2008 den beri kullanıyorum bir gün aramadım internetim kesiliyor diye hız konusunda iyiler bence 24 mbit paketim 22mbit alıyorum upload 5 mbit akn den önce 100 GB Kotam vardı 4 günde dolan kota 8 mbite düşüyordu hiç farketmedim bile suan kalktı sözleşme yeni sayılır o yüzden rahatım 9 cihaz birden bağlı herhangi bir etkilenme vs bişi de olmuyor
Winman bQnyy

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1780
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)
SeceAVM sizin şansınıza hocam. Tek tük iyi olan çıkıyor. Belki bir destek amaçlı bilgi veren olur diye konuyu açtım amacından saptırıyorlar. İnsanlar birilerine bulaşmaya ne meraklı 😂

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1548
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Yillardir ***** kullaniyorum hic sikinti yasamadim
Sen acemisin demekki

Deneme

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1780
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)

HuseyinAKKUS adlı üyeden alıntı

Yillardir ***** kullaniyorum hic sikinti yasamadim
Sen acemisin demekki

Ben 2006 dan beri kullanıyorum acemiyim aynen 😁 boş yorumlarınızı kendinize saklayın. Konuya moderatör el atıp kapatırsa iyi olur. Siyaset ve boş yorumlarla doldu. ***** savunucuları sizi

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1780
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)
Not: bir daha cevap vermeyeceğim.
Bakın keyfinize. Sorunumu kendim hallederim
Ticaret, bilgi forumu burası

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1987
  • Ticaret 10, (%100)

FurkanY adlı üyeden alıntı

Elinize bir şey geçiyor mu bu siyasetten? Kimi neyi savunuyorsunuz gözünüzü seveyim.

Hocam size söylemeyi unuttum, bu saçma siyasi tartışmanın arasında sizin sorun kaybolup gitmiş. Bazıları kendisini tatmin ediyor burada...

Çözüm olarak teknik ekibi çağıracaksınız derdinizde yavaşlama ve modem değerlerinde düşüklük olacak. Geldiklerinde bütün tesisatı test ettirip ellerindeki cihaz ile hız testi yapmalarını isteyin.

Modem değerlerinizide söyleyin, ama ADSL kullanıyorsanız bu yavaşlama normal...
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al