wmaraci reklam

Ttnet kadar berbat firma var mı?

28 Mesajlar 4.490 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

davison davison Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek cafe çalışanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 58 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
siyasi yorumları kim sildirdiyse teşekkür ederim boşuna gerildik kusura bakmayın

***** gelince yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum fiber kablo döşemeye başladıklarında bi kopmalar yavaşlama olmuştu onun dışında herhangi bi sorun yaşamadım ufak tefek sorunlardada şikayetin hemen ertesi günü çözüm sunup onay almak için mail atıyorlar belki ciddi sorunlar bölgeseldir örnek ankara altındağda otıran arkadaşımda yaklaşık 1 yıldır uğraşıyor kopmalar aşırı hız düşüklüğü ip sorunu bi türlü çözüm bulunamadı altyapı sorunundan dolayı kalıcı çözüm üretilemiyormuş olmaması gereken bir durum tabi ki

ayrıca superonlinede kullanıyorum müşteri hizmetleri iyi diyemem ip sorunumu bi türlü çözemediler anladıklarınıda sanmıyorum koca şirkette olayı çözen 2 3 kişi vardı onlarda kayıp ayrıca hız sorunu sık sık yaşıyorum yani superonlinede kusursuz değil

komşum vodafone bağlattı 2 ay kullanamadan fatura ödedi reklamları çok iyi ama hizmet sorunlu

yani burdaki bazı yorumlara göre türknetten iyisi yok sanırım ama superonline almadan önce araştırdım oldukça fazla şikayet vardı bende superonlne seçtim

kısaca sorunsuz hizmet sağlayıcı yok hepsinde sorun oluyor
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Hocam size söylemeyi unuttum, bu saçma siyasi tartışmanın arasında sizin sorun kaybolup gitmiş. Bazıları kendisini tatmin ediyor burada...

Çözüm olarak teknik ekibi çağıracaksınız derdinizde yavaşlama ve modem değerlerinde düşüklük olacak. Geldiklerinde bütün tesisatı test ettirip ellerindeki cihaz ile hız testi yapmalarını isteyin.

Modem değerlerinizide söyleyin, ama ADSL kullanıyorsanız bu yavaşlama normal...

Allah razı olsun hocam konuyla alakalı bir yorum gördüm 😁 yarın modemin yanındayken arayacağım bakalım. İp adresi alınamıyor demişlerdi

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

FurkanY adlı üyeden alıntı

Allah razı olsun hocam konuyla alakalı bir yorum gördüm �� yarın modemin yanındayken arayacağım bakalım. İp adresi alınamıyor demişlerdi

Hocam siz hangi bölgedesiniz, SSG çalışmaları yapılıyor bütün türkiyede Ip sıkıntısı var, huawei çalışanları ile ortak çalışmalar ile bölge bölge düzeltiliyor. + modem ip alamama durumları yaşanmasın diye yama çalışmaları yapılıyor. (CGNAT kısacası)

Hazirana kadar istanbulun çoğu düzelir. Ankara ve İzmir tamamlandı çünkü

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

davison adlı üyeden alıntı

siyasi yorumları kim sildirdiyse teşekkür ederim boşuna gerildik kusura bakmayın

kısaca sorunsuz hizmet sağlayıcı yok hepsinde sorun oluyor

Tabi sorun hepsinde olabilir ama çözüm bu kadar uzun sürmemeli. Aradığıma pişman oldum bu sefer komple gitti nedense. Gece çalışıyorum arayamıyorum gündüzleri. Bugün erken kalkacağım artık. Olmadı babam *****e uğrayacak. Geçenlerde de yüksek fatura gelmişti alakasız şekilde. Sonra babam itiraz falan ettide sonra bizim hatamız demişler. Bizi mi koparıyorlar çözemedim. Bende ilk defa bu kadar sorun yaşadım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Hocam siz hangi bölgedesiniz, SSG çalışmaları yapılıyor bütün türkiyede Ip sıkıntısı var, huawei çalışanları ile ortak çalışmalar ile bölge bölge düzeltiliyor. + modem ip alamama durumları yaşanmasın diye yama çalışmaları yapılıyor. (CGNAT kısacası)

İstanbul bağcılardayım hocam.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

FurkanY adlı üyeden alıntı

İstanbul bağcılardayım hocam.

Kurumsal gelen mailde yanlış hatırlamıyorsam, Levent ve Gayrettepe DC de çalışma yapılacak ip sorunu düzelir, diğerleri için çözümü zaten söylemiştim.

bağcıların alt yapısı pek bi eski bir zamanlar yağmurda hatlar komple giderdi :)

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Eve kadar adam yolladılar splitter kutusunu değiştirdi kabloları kurcaladı falan yapamadı. Yukarı çıkan kablo sorunlu görünüyor dedi. İsterseniz ************ yapar 70tl faturanıza yansır dedi. Neyseki biz biraz kurcaladık hallettik.

NikolaiS NikolaiS www.ayesva.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci / Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
İzmir Buca'da oturuyorum, normalde Superonline kullanan bir kullanıcıdıydım ve hiç mutlu değildim. Mahallemize fiber getiricez diye yerleri kazıp 3 ay boyunca internet vermemişlerdi, üstüne 3 ay boyunca para almaya bizden kalkınca davaya verdiler ve tabi davayı dobra dobra kazandık.
Ardından 3 ay daha bizden para almadılar.
Taşındık ve taşındıktan sonra mecburi olarak Türk *******'a geçmek zorunda kaldık, Türk ******* fibere geçtikten sonra ne hikmetse hiç sorun yaşamadım, gerçekten ciddiyim.
Sıfır sorunla 3-4 aydır kullanıyoruz, sürekli 20 mbit download hızımız var. Sadece ilk 3 gün sorun yaşadık internet kopup tekrar geliyordu lakin bekleyince düzeldi.
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al