Merhaba arkadaşlar; Önceki konularım'da Sosyal imleme, backlink, .edu, wiki, shoutbox vb. konuları anlatıp/paylaşmıştım.

Şimdi ki konumuz'da Yeni 'Güncel' Yabancı Siteler'den backlink listelerini paylaşıyorum. Rakiplerinizi SOLLAYIN. : )

Öncelikle Makale Backlink Nedir?

Yazı içerisinden verilen bir backlink formatıdır. Büyük öneme sahip olan bu backlink formatı her anlamda tavsiye edilir. Makale backlink geri dönüşümü çok iyi olan bir backlink türüdür. Kalıcı backlink sağladığından dolayıda otoriter bir site yaratmanızda'da büyük öneme sahiptir. Makale backlinkte maksimum verimi sağlamak için makaleleri özgün ve SEO kurallarına uygun olmalıdır.

Listede'kiler 'Çöp siteler DEĞİLDİR.' Kendi sayfam Olan ''Dilara'' Siteme bu listeleri uyguluyorum. ve Kelimeler'de yükselme yaşıyorum.

Dikkat: Bu Listedeki sitelere Günlük ekleme YAPMAYINIZ.

5 ila 15 Gün içerisin'de Etkisini Gösterecektir. ve Makalelerinizi Sitenizin içeriğine, Başlık ve Keywords'lerine göre hazırlayınız.

Her siteye Ayrı, Ayrı Makale Yazmanız Sizin Yararı-nıza-dır.

[/B]Makale backlink'ler OTO Onaylıdır. Kolay ekleme yapmanız İçin Özenle Hazırladım.

KONUYA GÖLGE DÜŞERECEK, YARAMAZ, ETMEZ GİBİ YORUMLAR YAPMAYINIZ. Faydasını gördüğüm için paylaşıyorum.

27 Adet Makale Backlink İNDİR

İyi Yükselmeler (: