Dilara adlı üyeden alıntı

Teşekkürler bilgi için. biliyorum herşeyi (: Sadece abartılmayacak şekilde uygulanması zarar vermiyor. Uzun bir zamandır deniyorum. Abartılacak şekilde çalışma yapılması sandbox ve kelime bazı filtreye yol açabiliyor. Dediğiniz gibi Web siteleri'nde sağlıklı Seo için özgün ve güncel içerikler paylaşmak. Bazen bu yetmiyor, Dış Seo'da önemli (: Herşey ölçülü olduktan sonra Sorun YOK.

Yeni Penguen algoritmasına göre çok üzülerek söylüyorum ki zarar veriyor. Sitedeki index sayısı, içerik, kod düzeni ve site içi optimizasyona bağlandı artık linkler. Index sayınızın en fazla 2 katı kadar link almanızı tahminlerimce daha sağlıklı buluyorum...

Yurtdışı siteleri araştıracağınıza keşke Türkçe forumlarda, tanıtım sitelerinde, sosyal medya ve imlemelerde çalışsaydınız. Türk bir web sitesinden aldığınız bir link yurtdışından aldığınız sitenin neredeyse 10 katı fazla değere tekavül ediyor.

Düşündüğünüz ve aklınızda kurduğunuz mantık gerçekten çok güzel ve girişimci. Ama bu sistem kalkalı 2,5 sene oluyor...

Paylaşımınız için teşekkür ederim :) Sonuçta çok kişi backlink ve araştırma için kendi kullandığı listesini vermez ;)