freelance iş ilanları

Google 1+ Sitemde Çalışmıyor

7 Mesajlar 1.865 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Neden tüm sorunlar bu hafta içerisine yığıldı anlamış değilim.. Ama bunu da halledip temaya dokunmayacağım artık ne hali varsa görsün :p

Arkadaşlar siteme google 1+ ekledim fakat sadece kendi verdiğim oyu görebiliyorum. Başka kimse oy vermediği için olabilir mi diyebilirsiniz fakat bir arkadaşımla deneme yaptık sonuç gene aynı. Google oturumumu kapattığım zaman ise o 1 oy gidiyor ve yerine koca bir 0 geliyor.. Sorun nedir anlamadım çözemedim..

<script> {lang: 'tr'} </script>bunu headerda uygun yere koyuyorum ve gene hemen aşağıda ki kodu ise butonun çıkması istediğim yere koyuyorum

Ama sonuç hüsran..

wmaraci
reklam

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Ben kendi sitemde, "" kullanıyorum temama ve diğer sosyal ağlara daha çok uyum sağlıyor.

Sitenin linkini atarsan yardımcı olabilirim, ilk javascript kodunu tam olarak nereye yerleştirdin?

Bazen tagından sonra yerleştirirsen, çalışmayabilir.

dan önce koymalısın.

Webmasters'a olan üyeliğinizde oyların güncellenmesi 2-3 gün sürebilir, hemen onaylanmayabilir, sistemin veritabanına işlenmeyebilir haberiniz olsun. ;)

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.

• Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

ProgramYapmak adlı üyeden alıntı

Ben kendi sitemde, "" kullanıyorum temama ve diğer sosyal ağlara daha çok uyum sağlıyor.

Sitenin linkini atarsan yardımcı olabilirim, ilk javascript kodunu tam olarak nereye yerleştirdin?

Bazen tagından sonra yerleştirirsen, çalışmayabilir.

dan önce koymalısın.

Webmasters'a olan üyeliğinizde oyların güncellenmesi 2-3 gün sürebilir, hemen onaylanmayabilir, sistemin veritabanına işlenmeyebilir haberiniz olsun. ;)

Önce koydum zaten bende.. Fakat bu sadece bende değil kontrol ettirdiğim arkadaşlarda da böyle görünüyor sadece kendi oylarını görüyorlar. Hostgatorda böyle bazen ufak tefek konularda hata yaşamıştım sorunu ilettiğimde düzeltmişlerdi. Acaba bununda hostla bi ilgisi olabilir mi diye düşünmedim değil sonuçta kodlar doğru yerleştirdiğim yerde doğru ama sonuç yok.. Ayrıca site adresim.

• Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Webmaster Yönetim Panelinizden (Google Webmasters) oyların güncellenmesi eğer yeni eklemişseniz 1 hafta bile sürebilir, belirli bir istatistik toplanmadan görüntülenmeye başlamıyor. Benim ki de aynen öyle olmuştu. Hostla alakalı bir durum değil gibi gözüküyor. Kodu doğru yere eklemişsiniz. Webmasters panelinizden birde bu +1 etkisi bölümünün ekran görüntüsünü ekleyebilirmisiniz, daha iyi yardımcı olabilirim o zaman. Arkadaşlarımızda faydalanmış olur. ;)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

Webmaster Yönetim Panelinizden (Google Webmasters) oyların güncellenmesi eğer yeni eklemişseniz 1 hafta bile sürebilir, belirli bir istatistik toplanmadan görüntülenmeye başlamıyor. Benim ki de aynen öyle olmuştu. Hostla alakalı bir durum değil gibi gözüküyor. Kodu doğru yere eklemişsiniz. Webmasters panelinizden birde bu +1 etkisi bölümünün ekran görüntüsünü ekleyebilirmisiniz, daha iyi yardımcı olabilirim o zaman. Arkadaşlarımızda faydalanmış olur. ;)

Tabiki buyrun;

1. Arama

http://prntscr.com/28rwf

2. Etkinlik

http://prntscr.com/28rwq

3. Hedef Kitle

http://prntscr.com/28rx0

• Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Şimdi daha çok sonuca yaklaştık, başka gmail hesaplarından rica edin 1-2 oy toplayın, veriniz yükselsin, belirli bir istatistik olmadan sonuç vermiyorlar, bir de alt sayfalar ve üst sayfalar var, alt sayfalar geç güncellenir, 1-2 arkadaşınızdan rica edin, ana sayfanızdan ve alt sayfalarınızdan oy versinler, yaklaşık 3-4 güne bir şey kalmadan bugün ki istatistiklerinizde dahil görüntülenmeye başlayacaktır. ;)

• Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

Şimdi daha çok sonuca yaklaştık, başka gmail hesaplarından rica edin 1-2 oy toplayın, veriniz yükselsin, belirli bir istatistik olmadan sonuç vermiyorlar, bir de alt sayfalar ve üst sayfalar var, alt sayfalar geç güncellenir, 1-2 arkadaşınızdan rica edin, ana sayfanızdan ve alt sayfalarınızdan oy versinler, yaklaşık 3-4 güne bir şey kalmadan bugün ki istatistiklerinizde dahil görüntülenmeye başlayacaktır. ;)

Dediğiniz gibi bir kaç arkadaşa ana sayfaya ve alt sayfalara oy vermelerini rica ettim. 5 gün bekleyelim bakalım düzelecek mi. Teşekkür ederim yardımlarınız için sonucu burdan yazarım :)

Ek Olarak: 3,4 günü beklemeye gerek kalmadı snırım bugün veriler yansımaya başladı. Şuanda 5 görünüyor. Teşekkürler yardımlarınız için :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al