wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Alternatifi, en çok kazanç verecek reklam siteleri hangileri?

15 Mesajlar 2.254 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Sweetling Sweetling WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** H**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Adsenseden onay almak için, sitenin içeriğini komple yedekleyip silsem, bir blog kurup hayvanlarla ilgili tanıtıcı yazılar yazsam, onay aldıktan sonrada bloğu silip, sitenin eski halini yani oyun halini geri yükleyip reklamları yayınlasam google ın tepkisi ne olur. yapılıyormu böyle şeyler? yapılıyorsa en kolay nasıl hangi içerikle onay alabilirim. o konuda yardımcı olabilirmisiniz?

wmaraci
reklam

theroll theroll Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Geliştiricisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 32 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Sisteme uyan herkes reklam tiklamaya gonullu olacak kelimesine tutuldum suan.Reklam veren adam urununu satmak icin reklam veriyor ve her tiklamada adamin kesesinden para gidiyor bu ne kadar etik ne kadar ahlakli bir davranis?

• Üyelik 27.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** H**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
iyi yanındanda bakabilirsin, sonuçta google reklamlarının çoğu senin internet kullanımına ve senin davranışlarına göre çıkıyor. mesela bana sürekli hosting firması reklamları, vps server reklamları çıkarken, alışverişi çok seven bir bayan üyeyede elbise reklamları alışveriş reklamları çıkıyor. normalde reklamları sevmeyen bir millet olarak bu şekilde reklamların açılmasını ve reklamveren firmaların reklamlarını daha çok kişiyede ulaştırmasında yardımcı olacağız.

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Reklamstore bu iş için adsense harici biçilmiş kaftan diyebilirim. Admatic ile reklamstore u bir arada kullandım bir sorun yaşamadım ama admatic benim kanımca her görüntülemeyi tam saymıyor.

bizim web sitemizde oyunumuzda para yatırmak yok arkadaşım, kazancım %70 ini paylaşarak ülkemizin krizde olduğu bu dönemde insanlara destek olmak istiyoruz. kazancın %20 sini devlet vergi kesecek zaten rakam yüksek olduğu için, %10 uda bize kalacak, bizim kazancımız bu.

Bu mesajında çok ilginç olmuş :) yani içimdekini söylemek istiyorum hiç inandırıcı değil. Yani devir öyle bi devir :) %50-%50 desen bile inanmak güç.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** H**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Admatic te reddetti, sanırım blog kurup özgün içerikle doldurup, blog olarak adsenseye başvuru yapacağım. adsense kabul edince oyuna dönüştüreceğim. bu şekilde bir sorun olur mu?

Arkadaşım gelirleri kanıtlarıyla paylaşıp açıklayacağım. eğer zaten kazancın yarısını paylaşıp yarısını kendime saklarsamda adımız çıkar üye kalmaz. sistem aktif olup devreye girince görmek isterim sizleri. yani bi scam sitesi olmayacağım hiçbirzaman. Adli bir karar olmadıkça devam edeceğim. sonuçta kimseden para almadan para ağıtacağıma göre dolandırmış olmuyorum sanırım.

Hadi bilgi yarışmasını bilmeyen yoktur mesela. orasıda günlük sponsor buluyor. onun reklamını yapıyor. onun karşılığında para dağıtıyor. **************mı şimdi hadi bilgi yarışması? arkasında turkcell gibi büyük bir şirket olsada, dağıtacağı parayı hayır olsun diye cebinden dağıtmıyor. reklamdan sponsordan topluyor. bizde aynı şeyi yapmak için uğraşıyoz.

Web sitesine ilerde para ödüllü tavla, okey, batak, satranç turnuvaları koymak istiyorum. bir sponsor anlaşması sağlayıp. turnuvayı o sponsorun ismiyle yapmayı ve sponsordan gelen parayı ödül olarak dağıtmayı düşünüyorum.

Yani tüm düşüncelerimiz yasal ve gerçek. o konuda aklınıza bir şüphe gelmesin.

Sizde haklısınız ama, Devir öyle bir devirki sürekli biryerlerden **************, bir saadet zinciri, bir sahte firma ürünleri çıkıyor.

Zaman göstersin bizi size diyebilirim şuanlık :)

Şuan güncel durum: Adsense 10 red, Admatik 1 Red, ClickAdu 1 Red,

yllix, cpmfun, deloplen spam reklam çok.

Lütfen tecrübeli bilgi sahibi arkadaşların şu an yardımına ihtiyacım var..
şuan çıkmaza girmiş gibiyim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al