Aykut adlı üyeden alıntı

Escalous Yaklaşık 10 yıldır Godaddy'den domain ve host alıyorum, 1 kez olsun bu tür sorunlar yaşamadım. Çok bilmiş arkadaşlar "ucuza domain alacağım" diye dalavera işlere giriyorsa, iyi bile yapıyor domain iptal etmekle. Natro'da çok şikayet alıyor ama en büyük ve iyi firmalardan biri. Büyük olanın düşmanı da büyük olur ;) Amatörler de amatör firmaları över, bir süre sonra yok kesinti problemi, yok yavaşlama problemi diye konu açarlar :)

Hiçbir firmayı övmem. Nerde ne gördüysem onu söyler, onu konuşurum. Hiçbir firmanın fanı olmam.
"Çok bilmiş arkadaşlar "ucuza domain alacağım" diye dalavera işlere giriyorsa"
'Dalavera' işlere girmişiz, iyi yapmışlar domaini iptal etmeyle :) Kim çok bilmiş, çok belli oluyor be..

Tanımadığın bir insana ithamlarda bulunmak, amatör diye bahsetmek :) Ne bu kin, bu öfke..

iTrader puanlarına baktım da, sanırım 10 yıldır makale alışverişinden öte yol alamamışsın.

Ben hayatımda bu kadar profesyonel bir insan daha görmedim.

Yaklaşık 10 senedir domain ve hosting alıyormuş, bravo hocam. Tek başına mı alıyorsun peki? Hani bu çok zor bir işlem. Büyük bir bilgi birikimi gerektiriyor. Canı gönülden tebrik ediyorum.