wmaraci reklam

Yüklü MiktarnSermaye İle Web Sitesi Kurmak

17 Mesajlar 2.321 Okunma
wmaraci reklam

johntitor37 johntitor37 dribbble.com/metehanozsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI / Visual Design, UX Design
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 174 / 209
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam firmalar vs freelancerlar arasındaki farkı şu şekilde anlatayım siz karar verin.
Polonya'da web tasarım sektöründe bilinen büyük bir firma geçtiğimiz günlerde web site tasarımını bana yaptırdı. Ve bunun gibi birçok firmanın ilanlarına sürekli rastlıyorum. Henüz kendi websitelerini vs. düzgün yapamıyorlar fakat işten anlamayan insanları kazıklamayı çok iyi biliyorlar.
erencannss

kişi bu mesajı beğendi.

If you think good design is expensive, you should look at the cost of bad design.
wmaraci
reklam

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
Direk hazır site alırsan daha ucuza gelir. İmkanın varsa ingilizce sektörüne gir. Türkçe siteler para getirmiyor
erencannss

kişi bu mesajı beğendi.

erencannss erencannss WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek yok
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 19 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

saglikli adlı üyeden alıntı

çok dikkat et kendine 1 kişi ile çalışma firmalara yaptır ama iyi araştır dolandırırlar seni.
1. işi bilmiyorsun
2: paran var
3: daha ne olsun.

GrafAdem adlı üyeden alıntı

Hiç o kadar kredi çekip kendini harcama kardeşim. Bu sektörde o dediğin paralar "yüklü" miktar sayılmıyor. Tabii ki , bunu senin şu an kafanda kurduğun kazanç elde etme algoritmasına göre söylüyorum.
Ben sana kısaca bir fikir vereyim. Kendine 5 ayrı dalda 5 site aç. Ya da buradaki arkadaşlardan destek alarak açtır. Örneğin , Hibe ve Kredi , Arkadaşlık Sitesi , Video sitesi vs. gibi. Daha sonra bu sitelere hergün güncel olarak SEO kurallarına uygun olarak içerik girmeye başla. Elindeki paranı da Sadece " BACKLİNK " için değerlendir. Eğer ciddi paralar kazanmak istiyorsan yapacağın bir kaç işlem var zaten.
1: Kullandığın Datacenter hızlı olsun.
2 : Siten kelimenin tam anlamı ile SEO uyumlu ve Responsive olsun.
3 : Siteler küçük bir çocuk gibidir.Hergün mamasını vermek , ağladığı zaman Web Search gibi paneller üzerinden girip pış pış yapmak gerekir.
4 : Forumu Sürekli Takip Et.
5 : AMP kullan. Kaliteli içerik gir ve TBM oranları yüksel olan Adsense reklamları için kategorilerini güzel araştır.
Bu dediklerimi eğer gerçekleştirecek kadar azmin ve zamanın varsa , 20 bin lira gibi bir para ile alacağın kaliteli Backlink ve Teknik destek sayesinde zaten büyür gidersin. Siten sana o krediyi ödemek için üretime başlar.Yani Tabiri caiz ise " Ne kadar Ekmek , O kadar Köfte "
Şimdiden Hakkında Hayırlısı Olsun .

Anladim cok guzel soyledinizwww.hitechtr.com boyle bir sitem var tema satin alsam blogger alt yapisi var zaten backlink calismasini buna yapsam yanliz seo uyunlu makale ve konu yazmayi bilmiorum bunu nasik cozebilirim ?

erencannss erencannss WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek yok
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 19 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

saglikli adlı üyeden alıntı

çok dikkat et kendine 1 kişi ile çalışma firmalara yaptır ama iyi araştır dolandırırlar seni.
1. işi bilmiyorsun
2: paran var
3: daha ne olsun.

GrafAdem adlı üyeden alıntı

Hiç o kadar kredi çekip kendini harcama kardeşim. Bu sektörde o dediğin paralar "yüklü" miktar sayılmıyor. Tabii ki , bunu senin şu an kafanda kurduğun kazanç elde etme algoritmasına göre söylüyorum.
Ben sana kısaca bir fikir vereyim. Kendine 5 ayrı dalda 5 site aç. Ya da buradaki arkadaşlardan destek alarak açtır. Örneğin , Hibe ve Kredi , Arkadaşlık Sitesi , Video sitesi vs. gibi. Daha sonra bu sitelere hergün güncel olarak SEO kurallarına uygun olarak içerik girmeye başla. Elindeki paranı da Sadece " BACKLİNK " için değerlendir. Eğer ciddi paralar kazanmak istiyorsan yapacağın bir kaç işlem var zaten.
1: Kullandığın Datacenter hızlı olsun.
2 : Siten kelimenin tam anlamı ile SEO uyumlu ve Responsive olsun.
3 : Siteler küçük bir çocuk gibidir.Hergün mamasını vermek , ağladığı zaman Web Search gibi paneller üzerinden girip pış pış yapmak gerekir.
4 : Forumu Sürekli Takip Et.
5 : AMP kullan. Kaliteli içerik gir ve TBM oranları yüksel olan Adsense reklamları için kategorilerini güzel araştır.
Bu dediklerimi eğer gerçekleştirecek kadar azmin ve zamanın varsa , 20 bin lira gibi bir para ile alacağın kaliteli Backlink ve Teknik destek sayesinde zaten büyür gidersin. Siten sana o krediyi ödemek için üretime başlar.Yani Tabiri caiz ise " Ne kadar Ekmek , O kadar Köfte "
Şimdiden Hakkında Hayırlısı Olsun .

anilcagliyan adlı üyeden alıntı

Direk hazır site alırsan daha ucuza gelir. İmkanın varsa ingilizce sektörüne gir. Türkçe siteler para getirmiyor

Ama yabancilar reklama tiklamiyor ve ingilizce bilmiyorum ama bana mantikli geldi

wmaraci
wmaraci

ferdican ferdican Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 8 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
miktarınız çok yüklü değil ve ayrıca işi bir uzmanına danışırsanız yatırımınız için çok daha faydalı sonuçlar elde edeceksinizdir.

conference conference Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İt
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 33 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
Miktar yüklü bir miktar değil.
Kaldıki kredi çekip web işlerine yatırmak kumar oynamakla aynı orantıda sayılır. Sakın kredi cekip bu işe girmek gibi bir cahillik yapma borç bitene kadar ömründen ömür gider.
Dost acı söyler, alınma lütfen
erencannss

kişi bu mesajı beğendi.

joyned joyned WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Çok mantıksız ilerleme olacak gibime geldi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al