freelance iş ilanları

Çalkantılı Olan Adsense Hesabım Askıya Alındı

12 Mesajlar 1.512 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AlaganHan AlaganHan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Diğer konularımda yazdığım gibi sitemi açalı daha 2 3 gün olmuşken %30 TO kadar çıkmıştı ve gelirim o gün içinde 150 TL civarına yükseldi sonra adsense bu geliri baya bir kesti spam'dan dolayı o günün hasılatı 40 TL ydi ardından siteme bilgilendirme koyarak ve discord sunusucundaki kullanıcılarıma mesaj atarak spam yapmamalarını rica ettim ondan sonra günlük 10 TL den aşşağı düşmedim bu gün 6. günüm hesabıma girdim ve askıya alındığını söyleyen bir mesajla karşılaştım.

Şimdi sorum şu benim bu spam olayında hiç bir alakam yok peki hesabım neden askıya alınıyor yani bilgisayarı açıp 7/24 kendi reklamıma tıklamışım gibi bir muamele görüyorum günlük 1.5 2k nın altına düşmeyen bir kitlem var ve türkiyenin her yerinden giriyorlar yani google bunu anlayamıyor mu sonuçta spam benim tarafımdan yapılmıyor spamdan gelen parayı kesmesini gayet doğal karşılıyorum fakat hesabımı askıya almaları çok saçma.

Politika merkezine tıkladığım zaman karşıma şöyle bir ekran çıkıyor ki bu ekran engelleme kontrollerinde de var nerdeyse 1 aydır.

Hesabımı nasıl askıdan çıkartabilirim yardımcı olur musunuz ne yapacağımı bilemedim.

wmaraci
reklam

tayfuntemel tayfuntemel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 65 / 145
  • Ticaret 7, (%100)
kıtlen sosyal medyadan gelıyosa google bunu sıkıntı etmıs olabılır.

https://3dprinter.blog

• Üyelik 07.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ne alaka ya benim kullanıcılarım nerden baksan %95 'i sosyal medya ve diğer sitelerden linklere tıklayarak geliyor.

sosyoroit sosyoroit sosyoroit Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ögrenci / Web İşleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 47 / 43
  • Ticaret 8, (%100)
Google kimsenin hesabını haksız yere kapamıyor, askıya almıyor. Benim adsense hesabım askıya alınmadı, direkt kapatıldı. %99 açılmaz deniyordu ama itiraz formu gönderdiğimde açıldı. Sizde eğer itiraz formu gönderdiğinizde açılmıyorsa bu durumda pek de haklı sayılmazsınız

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 65 / 145
  • Ticaret 7, (%100)
yuzde 30 sayfa to hıc dogal degıl cunku. tutupta hıcbır kullanıcı spamda olsa o kadar reklama tıklamaz :D
SenolK ibrahim2784

kişi bu mesajı beğendi.

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
bu ekran görüntüsü banlandığınız anlamına gelmez güncelleme var bende giremiyorum şuanda söylediğiniz sayfaya

wordpress bir eklenti var reklamlara 2 den fazla tıklatmaya izin vermiyor sayıyı siz belirliyorsunuz bir araştırın onu
Lejyoner

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 65 / 145
  • Ticaret 7, (%100)
pardon resmı ıncelemedım. bu banlanma degıl tarayıcı kaynaklı bır sorun. opera veya baska bır tarayıcı ıle gırın.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Yüzde 30 to varsa banlasınlar bi zahmet seni hocam.

berkaypasa58 berkaypasa58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 9 / 48
  • Ticaret 3, (%100)
Diğer konularımda yazdığım gibi sitemi açalı daha 2 3 gün olmuşken %30 TO kadar çıkmıştı ve gelirim o gün içinde 150 TL civarına yükseldi sonra adsense bu geliri baya bir kesti spam'dan dolayı o günün hasılatı 40 TL ydi ardından siteme bilgilendirme koyarak ve discord sunusucundaki kullanıcılarıma mesaj atarak spam yapmamalarını rica ettim ondan sonra günlük 10 TL den aşşağı düşmedim bu gün 6. günüm hesabıma girdim ve askıya alındığını söyleyen bir mesajla karşılaştım. Cevabı kendin vermişsin aslında. Önce millete tıklatmışsın sonra vazgeçmişsin ama google affetmez.
Browland

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Beyler bayanlar inatla beni bi suçlama içersindesiniz ne kimseye girin tıklayın para kazanayım dedim nede herhangi başka birşey yaptım buraya gelip konu açtım param kendi kendine kesiliyor tıklanma oranım şu görüntülenmem bu diye kullanıcılarda bana dedilerki spam altındasın ya sen tıklatıyorsun yada birileri reklamlarına spam yapıyor bende bunun üzerine kendi sitemdeki kullanıcılarımı uyardım spam yapmayın reklamlara diye. %30 TO 2. günümde falan aldım zaten sonraki çoğu günde %10 nun altına düşmedi bana gelen mailde itiraz kesinlikle kabul etmediklerini belirtmişler. Kendim bir bok yesem zaten burada gelip ağlamam böyle haklı olduğum için burada bilgilendirilmek adına konu açtım ama nedense ne zaman bu konu hakkında bir konu açsam %30 normal değil cart curt tamam hocam anlıyorum %30 normal değil ama öyle konuşanlar var ki sanki bir bok yemişim de %30 a çıkmış askıya alınınca salağa yatıyorum gibi 90 TL yatıyor orada kuzu kuzu bana gelen mailde 30 gün sonra hesap açılınca kazandığım paranın belli bir miktarını geri alacaklarını söylediler. Madem google haksız yere böyle bir şey yapmıyor neden itiraz edemiyorm kardeşim masum olmasam zaten bu kadar uğraşmam bi halt yedik yakalandık der kafama takmazdım buraya neredeyse her gün konu açıyorsam 3 aydır o siteyi yazmak için emek harcadığım sunucusuna para bayıldığım ve karşılığını almak istediğim için açıyorum. Bana herhangi bir rapor veya başka birşeyde gösteremiyorlar politikalarına aykırıymış yani demek oluyorki google baba son sözü söyledi bize susup kabullenmek düşüyor çok güzel gerçekten....

Not: Resmi ban yedim diye koymadım bakımda mı sizdede aynı sıkıntı var mı ne zaman açılır manasında koymuştum yanlış anlaşılmış.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al