Beyler bayanlar inatla beni bi suçlama içersindesiniz ne kimseye girin tıklayın para kazanayım dedim nede herhangi başka birşey yaptım buraya gelip konu açtım param kendi kendine kesiliyor tıklanma oranım şu görüntülenmem bu diye kullanıcılarda bana dedilerki spam altındasın ya sen tıklatıyorsun yada birileri reklamlarına spam yapıyor bende bunun üzerine kendi sitemdeki kullanıcılarımı uyardım spam yapmayın reklamlara diye. %30 TO 2. günümde falan aldım zaten sonraki çoğu günde %10 nun altına düşmedi bana gelen mailde itiraz kesinlikle kabul etmediklerini belirtmişler. Kendim bir bok yesem zaten burada gelip ağlamam böyle haklı olduğum için burada bilgilendirilmek adına konu açtım ama nedense ne zaman bu konu hakkında bir konu açsam %30 normal değil cart curt tamam hocam anlıyorum %30 normal değil ama öyle konuşanlar var ki sanki bir bok yemişim de %30 a çıkmış askıya alınınca salağa yatıyorum gibi 90 TL yatıyor orada kuzu kuzu bana gelen mailde 30 gün sonra hesap açılınca kazandığım paranın belli bir miktarını geri alacaklarını söylediler. Madem google haksız yere böyle bir şey yapmıyor neden itiraz edemiyorm kardeşim masum olmasam zaten bu kadar uğraşmam bi halt yedik yakalandık der kafama takmazdım buraya neredeyse her gün konu açıyorsam 3 aydır o siteyi yazmak için emek harcadığım sunucusuna para bayıldığım ve karşılığını almak istediğim için açıyorum. Bana herhangi bir rapor veya başka birşeyde gösteremiyorlar politikalarına aykırıymış yani demek oluyorki google baba son sözü söyledi bize susup kabullenmek düşüyor çok güzel gerçekten....

Not: Resmi ban yedim diye koymadım bakımda mı sizdede aynı sıkıntı var mı ne zaman açılır manasında koymuştum yanlış anlaşılmış.