wmaraci reklam
lidertakipci

MEDYABAYİM.COM | Sürekli Güncel ve Çalışan Servisler | Tüm Instagram Hizmetleri | Ana Bayi Farkı | 7/24 Canlı Destek

418 Mesajlar 142.152 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 139.173
sessos
sessos
30 24.092
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
advertseo
wmaraci reklam

mhmtfhribl mhmtfhribl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek kurye
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 17 / 26
  • Ticaret 5, (%100)
Bu piyasanın en iyisi arkadaş. onu bunu bilmem. bu kadar ilgi alakayı hiçbir panelde görmedim. fiyatlarıda gayet uygun. bayisen hiç düşünme başkasını. Ha api çekeceksen desteğe yazın hemen çözüyorlar. k.adım: mhmtfhribl Ersin Bey'e Ayrıca Sevgilerimi Yolluyorum. kendisi Her konuda yardımcı olmaktadır. Allah Bol Kazançlar Versin Herkese..
ersincayan Enes65532

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kukuleta kukuleta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek fotoğrafçı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
uzun süredir memnuniyetle kullanırken son bir ayda fiyatları iki katına çıkarmış olmaları ilgiyi nasıl değerlendirdiklerini anlatır nitelikte...

ersincayan ersincayan Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 10, (%80)

kukuleta adlı üyeden alıntı

uzun süredir memnuniyetle kullanırken son bir ayda fiyatları iki katına çıkarmış olmaları ilgiyi nasıl değerlendirdiklerini anlatır nitelikte...

Satış konusuna şikayet yazmanızda hiçbir sorun yok ancak lütfen rica ediyorum medyabayim kullanıcı adınızı ekleyerek gönderiniz.

Beğeni hariç diğer tüm servislerde fiyatlar geçen aylara göre yarı yarıya daha ucuzdur. Sadece beğenide sektör genelinde fiyat artışı olmuştur.

kukuleta kukuleta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek fotoğrafçı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
medyabayim kullanıcı adım burdakiyle aynı olduğu için tekrar belirtmedim. Beğeni servislerindeki fiyat artışı instagram çökmesi kaynaklı stabil hale gelince eski fiyatına düşüreceğiz dediğiniz için bekliyordum ama daha sonra düşürme niyetiniz olmadığını fark ettim. Ben sizin panelinizde çoğunlukla beğeni servisinizi kullandığım için onun ücretlerini biliyorum çünkü takipçi servislerinizi ne zaman kullansam bir haftada hepsi silindi diye şikayet geliyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 10, (%80)

kukuleta adlı üyeden alıntı

medyabayim kullanıcı adım burdakiyle aynı olduğu için tekrar belirtmedim. Beğeni servislerindeki fiyat artışı instagram çökmesi kaynaklı stabil hale gelince eski fiyatına düşüreceğiz dediğiniz için bekliyordum ama daha sonra düşürme niyetiniz olmadığını fark ettim. Ben sizin panelinizde çoğunlukla beğeni servisinizi kullandığım için onun ücretlerini biliyorum çünkü takipçi servislerinizi ne zaman kullansam bir haftada hepsi silindi diye şikayet geliyor.

S2 Türk ve anlık atan servisimizde henüz indirim yapamadık, data sayısı ve sistem stabil olduğunda, fiyat indirimi yapıldığında artacak olan sipariş sayısını kaldırabilir seviyeye geldiğinde indirim yapılacaktır. Beğeni konusundaki bu yüksek fiyatlar bizim için de sıkıntı verici emin olabilirsiniz.

Alternatif beğeni servisleri açıyoruz. Şu an S10 karışık beğeni servisimiz 0.20 TL den hizmetinizdedir.

Takipçi servislerinde tüm panellerdeki tüm servislerde ne yazık ki düşüşler olmaktadır. Mobil ve telefon onayı olmadan, havuza girmiş datalar, daha sonradan instagram tarafından onaya düşüyor ve hesap kapanıyor. Bu durumda takipçi sayısında düşüş yaşanıyor. Bir diğer ihtimal de organik datanın unfollow yapması. Bizim yapmadığımız ancak yapanların olduğunu duyduğumuz bir ihtimal de sistematik olarak unfollow yaptırılması (hesapları tekrar kullanmak için)

Her takipçi servisinde kullanılan proxy, data ve yazılım farklı olabileceği için düşüş oranları farklı olabiliyor. Biz de her zaman en az düşen servisi satmak istiyoruz. Siz ne kadar memnun olursanız biz o zaman büyüyebilir, daha fazla kişiye ulaşabiliriz.

Tüm samimiyetimle söylüyorum her zaman önceliğimiz Instagram hizmeti satan müşterilerimizin, işlemlerini en uygun fiyatlarla en iyi şekilde MedyaBayim üzerinden halledebilmesi.
mhmtfhribl kukuleta Muratbilir06

kişi bu mesajı beğendi.

nazlicancon nazlicancon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Her güncellemeden sonra sıfır kârla bu işi yapıyordum şimdi zarardayım. Tecrübe ettiğim en iyi panel ancak artık kullanılabilecek gibi değil fiyatlardan dolayı.

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 10, (%80)

nazlicancon adlı üyeden alıntı

Her güncellemeden sonra sıfır kârla bu işi yapıyordum şimdi zarardayım. Tecrübe ettiğim en iyi panel ancak artık kullanılabilecek gibi değil fiyatlardan dolayı.

Beğeni konusunda piyasa geneli fiyatlar çok arttı. Instagram'ın datalara getirdiği limitlerden dolayı beğeni işlemleri çok zorlaştı ve maliyetleri arttı. Dünya geneli bu sorundan dolayı ucuz fiyatlı servislerdeki datalar, yoğunluğu kaldıramadığından, çok fazla data gerektiğinden fiyatlar artmak zorunda kaldı. Şu an fiyatlardan dolayı bizler de kar yapamıyor zararına veriyoruz.

Beğeni satış fiyatlarınızı arttırmanızı tavsiye ediyoruz. Asıl önceliğimiz müşterilerimizin en iyi fiyatlarla satması. Bu koşullara rağmen en uygun fiyatlı panellerdeniz.

TheFlash TheFlash WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Benim bildiğim sistemlerde takipçi atmak beğeni atmaktan daha zor ama beğeni fiyatları takipçi fiyatlarının 2 katına çıkmış nerdeyse şuana kadar baya bi alışverişim oldu sizinle lakin son 10 gündür fiyatlardan dolayı mağdurum @firatcnn
Muratbilir06

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 10, (%80)

TheFlash adlı üyeden alıntı

Benim bildiğim sistemlerde takipçi atmak beğeni atmaktan daha zor ama beğeni fiyatları takipçi fiyatlarının 2 katına çıkmış nerdeyse şuana kadar baya bi alışverişim oldu sizinle lakin son 10 gündür fiyatlardan dolayı mağdurum @firatcnn

Son güncelleme ile birlikte beğeni limiti hesap başı günlük 200'e düşürüldü. Eskiden 1000 civarı beğeni yapılabiliyordu, tek hesap ile. Dolayısı ile beğeni işlemleri için çok fazla data gerekmeye başladı.

Ucuza açılan servisler maliyeti karşılamadığı gibi datanın limitlerini doldurmaktadır.

Takipçi işlemleri şu an için beğeniye göre çok çok daha kolay.
Muratbilir06

kişi bu mesajı beğendi.

hyppia hyppia Web - SEO - Reklam Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 89 / 88
  • Ticaret 21, (%100)
1k takipçi yolladı saolsun. Hızlı ve güzel bir iş oldu. Teşekkür ederim

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al