Merhabalar arkadaşlar... WMAracına 3 5 ay gibi kısa bir süre olsada üyeliğim mevcut ve burada bilgilerini paylaşan arkadaşları gördükçe her geçen gün sevindiğimin resmi olduğunu söylemek istiyorum...

Burası artık benim sanal dünyadaki EN BÜYÜK ailem olduğunu söyleyebilirim :)

SADECE ve SADECE WMAracı'na özel olarak Web sitenizdeki SEO sorunları için ÜCRETSİZ bilgi veriyorum. Bunun için SADECE sorununuzu yazmanız yeterlidir. Gün içerisinde ZAMAN BULDUKÇA sorunlarınızı cevaplayacağım...

Eğer dilerseniz (Dışarıdaki insanlara kâr amaçlı analiz gütmeyecek, dürüst davranacak ve de daha iyi bilgilenmek için(aksi kul hakkıdır, helal etmem) ) Ücretsiz SEO Raporu isteyebilirsiniz... Bunun için iletişim sayfamdan iletişim formu altındaki açıklamayı okuduktan sonra bilgi istemeniz gereklidir.

Burada emeği geçen site sahibinden, yöneticisinden, moderatöründen tutunda yeni BAŞLAYACAK üyesine kadar herkes ailemden biridir...

Elimden geldiğince yardımcı size olmaya çalışacağım.
Burada vermek istediğim şey sadece sizi doğru kulvara YÖNLENDİRMEK olacaktır. Çünkü bu işten ben de dahil ekmek yiyoruz. Sorununuzu da ben çözümlersem (makale yazımı içerik düzenlemesi vs.) ticari amaca gireceğinden dokunmayacağım.

Derdim anlaşıldıysa sorularınızı sormaya başlayabilirsiniz :)