wmaraci reklam
lidertakipci

Seo Sorunlarınızı Yazın! ÜCRETSİZ

132 Mesajlar 18.769 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Morbid Morbid proje.co Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Creator
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 448
  • Beğeniler 22 / 60
  • Ticaret 5, (%80)
Merhabalar, benim bir sorum olacak. Benim türkçe karakterli açtığım bir blogum var. http://androiduygulamaları.blogspot.com/ diye. Bu adresin seo olarak artıları ve eksileri nelerdir ?

wmaraci
reklam

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)
İkinci sorum da mesela kendi bloguma sadece etiketlerin olduğu bir sayfa yapsam , mesela aradıklarınız diye , bunun etkileri arasında olumlu tarafı mı fazla olur olumsuz tarafı mı ? Bunda domain yaşı , girilen özgün içerik sayısının etkisi varmıdır ?

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

Morbid adlı üyeden alıntı

Merhabalar, benim bir sorum olacak. Benim türkçe karakterli açtığım bir blogum var. http://androiduygulamaları.blogspot.com/ diye. Bu adresin seo olarak artıları ve eksileri nelerdir ?

Türkçe karakterler domain adlarına tam oturmadığı için tavsiye etmediğim uzantılardır. Fakat onunda belirli optimizasyonları mevcuttur. Diğer domainlere göre gücü çok zayıftır...

Bunlarla ilgili ileride makale yazacağım. Net bilgim olmadığı için yalan söylemek istemiyorum.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Böyle bir şeyi ücretsiz yapıyorsunuz. Tebrikler.
Çoğu kişi hiç anlamadığı halde seo optimizasyonu diye bir yığın para istiyorlar.

Tekrar tebrikler, Allah utandırmasın.

wmaraci
wmaraci

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

siyahgiyen adlı üyeden alıntı

İkinci sorum da mesela kendi bloguma sadece etiketlerin olduğu bir sayfa yapsam , mesela aradıklarınız diye , bunun etkileri arasında olumlu tarafı mı fazla olur olumsuz tarafı mı ? Bunda domain yaşı , girilen özgün içerik sayısının etkisi varmıdır ?

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

Etiket demek site içi bağlantı demektir. Bu bağlantıların fazla olması hiçbir şekilde arama motorlarınca hoş karşılanmamaktadır. Olumsuz tarafı çok daha fazla olur.

Domain yaşı yüksek oldukça altyapı sağlam ise SEO açısından etkisi vardır. Özgün içeriklerin SEO ya etkisi oldukça fazladır(belli kıstaslar içerisinde yapıldıkça)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Böyle bir şeyi ücretsiz yapıyorsunuz. Tebrikler.
Çoğu kişi hiç anlamadığı halde seo optimizasyonu diye bir yığın para istiyorlar.

Tekrar tebrikler, Allah utandırmasın.

Allah razı olsun kardeşim... Çok kişi dehşet paralar kaldırıyor bu işten helal yada değil...

Benim verdiğim SEO fiyatlarını, istenilen zamanda tamamlanma zamanlarında yapılmakta ve piyasadaki işlerin neredeyse %40 altında yapıyorum. Daha doğrusu "Hakkı neyse, onu istiyorum."

Örnek veriyorum Protech nicki arkadaşıma anasayfa tabanlı "Site içi Seo" çalışması yaptım. Aldığım ücret, ondan istenen ücretin 3 katıydı.

Benim yaptığım çalışma ve sadece "Başlangıçları ile" istediği kelimede çok sağlam bir şekilde ilerledi vesselam. Hakkını helal etti Allah razı olsun.

Benimde yaptığım işe saygı duydu ve hakkımı verdi vs. Arada sırada da olsa bazı şeyleri "Ücretsiz, helallik için" yapmak gerekiyor diye düşünüyorum. Site içi Seo ANALİZİNE adamlar sadece 150 200TL ücret alıyor vs.
Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

Ertugrull Ertugrull WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam yeni bir siteye ne kadar süreden sonra aşama aşama hangi çalışmaları önerirsiniz ?

• Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

SeoMakale adlı üyeden alıntı

Allah razı olsun kardeşim... Çok kişi dehşet paralar kaldırıyor bu işten helal yada değil...

Benim verdiğim SEO fiyatlarını, istenilen zamanda tamamlanma zamanlarında yapılmakta ve piyasadaki işlerin neredeyse %40 altında yapıyorum. Daha doğrusu "Hakkı neyse, onu istiyorum."

Örnek veriyorum Protech nicki arkadaşıma anasayfa tabanlı "Site içi Seo" çalışması yaptım. Aldığım ücret, ondan istenen ücretin 3 katıydı.

Benim yaptığım çalışma ve sadece "Başlangıçları ile" istediği kelimede çok sağlam bir şekilde ilerledi vesselam. Hakkını helal etti Allah razı olsun.

Benimde yaptığım işe saygı duydu ve hakkımı verdi vs. Arada sırada da olsa bazı şeyleri "Ücretsiz, helallik için" yapmak gerekiyor diye düşünüyorum. Site içi Seo ANALİZİNE adamlar sadece 150 200TL ücret alıyor vs.

İnternette ve reel hayatta artık her şey paraya bakıyor. Kim nasıl para kazansam diye düşünerek her türlü işe girişiyor. Elin bebesi giriyor internete bir iki h1 - h2 tagı ekleyip seo çalışmasını yaptığını düşünüyor alıyor 200-300 TL. Böyle olunca bu işi hakkıyla yapanların ekmeği ile oynanıyor, hem de hiçbir işe yaramayan siteler artıyor internet çöplüğe dönüyor.

Şahsen ben böylelerine karşı nefretle bakıyorum. Çok az da olsa seo bilgim var ama bunu para için kullanmıyorum. Çünkü büyük ihtimal rezil olacağım. Onun yerine kendi sitelerimde kullanırım. Çok şükür siteme uyguladığım şeyler ters etki yapmadı. :) Yukarıda demiştim hiç anlamayanlar işe girişip ekmek parasına mani oluyor diye. Ben bunu tecrübe ettim o yüzden dedim.

Bir iş yapacaksınız çocuğun biri çıkıp bu işi kendisinin yapabileceğini söyledi müşteriye. İş elinde patladı. Hem bizim ekmeğimizle oynadı, hem müşteri mağdur oldu.

Ne diyelim, herkes bir gün hakettiğini alacaktır mutlaka.
Tekrar tebrikler, kolay gelsin. :)

secret1071 secret1071 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ?
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 50 / 58
  • Ticaret 43, (%100)
Merhaba.

Google'da "Bu Sayfanın Çevirisini Yap" hatasını nasıl düzeltebiliriz.Bunun için sürekli Türkçe ve Türkiye lokasyonlu backlink alımlarına başladım ama sorunun düzeleceğini sanmıyorum.Gov.tr ve org.tr backlink almak sorunu çözermi? Sorunun çözümü sizde varsa çalışabiliriz.Site adresini pm olarak size atıyorum.

Teşekkürler....

Rock Rock WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Elektronik
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bir şirketten 20 gb trafikli hostum var artık yetmiyor başka yerden host alsam sitemin hitleri düşer mi siteyi oraya taşısam çünkü başka şirketlerden de hostum var hiç bu kadar hiti yakalayamamıştım

kısacası hostun bi farkı var mı seo ve hit açısından

• Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

secret1071 adlı üyeden alıntı

Merhaba.

Google'da "Bu Sayfanın Çevirisini Yap" hatasını nasıl düzeltebiliriz.Bunun için sürekli Türkçe ve Türkiye lokasyonlu backlink alımlarına başladım ama sorunun düzeleceğini sanmıyorum.Gov.tr ve org.tr backlink almak sorunu çözermi? Sorunun çözümü sizde varsa çalışabiliriz.Site adresini pm olarak size atıyorum.

Teşekkürler....

Sitenize her girdiğinde mi bunu diyor ?
Kullandığınız temada/scriptte yaparsanız büyük ihtimal düzelir.
AydinOzturk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al