Merhaba arkadaşlar bugün bir uyandım adsense hesabım askıya alınmış.Gelen mail'in bir kısmı şöyle:

Hesabım neden askıya alındı?

Kendi AdSense reklamlarınızı tıkladığınızı tespit ettik. Bu, AdSense Program Politikaları uyarınca yasaktır.

Tespit ettiğimiz geçersiz etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebileceğinizi anlıyoruz. Ancak bu bilgiler tescilli saptama sistemimizi atlatmak için kullanılabileceğinden, yayıncılarımıza yararlanmış olabilecek web sayfaları veya kullanıcılar dahil, belirli hesap etkinlikleri hakkında bilgi veremiyoruz.

Bu, tek seferlik ve itiraz edilemeyen bir askıya alma işlemidir. 30 gün sonra hesabınızda reklam yayınını otomatik olarak yeniden etkinleştireceğiz.

Şimdi sıkıntı ben hiçbir zaman kendi reklamlarıma tıklamadım.Ama kendi reklamıma tıklamış gibi hesabım askıya alınmış.Bazen kuzenim reklamlara tıklıyordu.Ben onlara gittiğimde onların wifi'ye bağlanıyordum.Telefonumda da google adsense uygulaması var ondan böyle bir şey olmuş olabilir mi? Ya da o bize geldiğinde bizim wifi'ye bağlanıyordu.Eğer ondansa ne yapabilirim bu durumda?Google'la iletişime mi geçmem lazım?