freelance iş ilanları

Bu Sorun Beni Yordu

3 Mesajlar 593 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BarbarosCeyhan BarbarosCeyhan barbarosceyhan.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Herkese merhabalar,
Site linkimi, twitter gibi yerlerde paylaştığımda link altında farklı bir ön izleme resmi çıkıyor. Resim, sitede ki yazılardan birine ait. Bunu nasıl düzeltebilirim acil cevap.
Site henüz yeni bir site. seyirnotu.com

Not: Kodunu istemiyorum twitter için ayrı facebook içi ayrı ayrı kod yazmak yerine site kendisi atasın istiyorum böyle bir şey var mı? nerede olursa olsun linki paylaştığım anda heryerde aynı ve istediğim resim çıksın mesela.

Herkese Şimdiden Teşekkürler.. :)

Barbaros Ceyhan - barbarosceyhan@gmail.com - barbarosceyhan.com
wmaraci
reklam

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
Varsayılan resmi All in one seo pack eklentisi ile belirleyebilirsin. Varsayılan resim girmezsen içeriğin öne çıkarılmış görselini kullanır. Detaylar için WordPress önizleme sorunu adlı yazımı okuyabilirsiniz.

BarbarosCeyhan BarbarosCeyhan barbarosceyhan.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 1, (%100)

ocalburakdurmus adlı üyeden alıntı

Varsayılan resmi All in one seo pack eklentisi ile belirleyebilirsin. Varsayılan resim girmezsen içeriğin öne çıkarılmış görselini kullanır. Detaylar için WordPress önizleme sorunu adlı yazımı okuyabilirsiniz.

Hocam teşekkür ederim yazınız oldukça iyi olmuş faydalı ve benim gibi acemiler için bile anlaşılır. Yazılanları yaptım ama hemen olmadı herhalde biraz zaman geçip oturması gerek.
Bir de şunu söyleyeyim bu sorun ana sayfa görseli için geçerli, örneğin bir yazı paylaştığımda öne çıkarılan görsel ve açıklamalar geliyor. fakat sitenin url'sini paylaştığımda bir yazının resmi ve açıklamaları geliyor. mail vs. verirseniz anlatmak istediğimi resimlerle anlatabilirim

Barbaros Ceyhan - barbarosceyhan@gmail.com - barbarosceyhan.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al