Es Selamü Aleyküm
Bir yayıncı olmak istiyorum fakat sistemim tam iyi olmadığı için yüksek grafikli oyunlar oynuyamıyorum.Pubg Mobile yayını bile kasma yapıyor..
Düşündümki biliyoruzki PUBG Lite çok ilgi gördü ve ona yönelmek istiyorum hiç kasma olmuyor fakat tek sorunum kulaklıktır.Maddi durumdan dolayı az problemim mevcut höparler kullanıyorum fakat mikrofonum var ama oda 2000li yıllarda olmasına rağmen işimi görüyor oyun sesi höparlerden geldiği için direk mikrfona yansıyıp ortaya acayip kötü ses çıkıyor yayında ses zaten kasılmaz yayın açtığımda kendim sonra izlemiştim zaten direk yayını silmek zorunda kaldım :),sizce bu höparler konusunda ne yol izlemeliyim kulak içi kulaklık yasak tinnutis(kesintisiz çınlama) olduğu için normal kulaklıklarda hava aldığı için sıkıntı yaratmıyor.Veya aranızda kullanmadığınız mikrofonlu kulaklığı olan var ise yayından gelenler ve harçlıklar ile kulaklık alana kadar ödünç verebilen birisi varmıdır,herhangi bi zarar darbe verirsem eğer yeni almak yerine borcumu ödemeye razıyım.. Yayını 1 yıl yapıcam eğer kitle vb. topluyabilirsem sponsor vb. arıyacağım ve kazanç sağlamak istiyorum..
Sistemim:
RX 570 4GB
X3440 3.3 GHZ(OC 85 DERECE GÖRÜYOR ANLAMIYORUM)
4X2 8 GB RAM
FSP HEXA 500W PSU
P7H55 ANAKART
G1008S KASA
-------------------------------------------------------------------------
İNTERNET HIZIM: 24MBPS 5 UPLOAD
-------------------------------------------------------------------------
NOT:Yayını Twitch de düşünüyorum