MRCBOX estağfurullah, elbette sorabilirsiniz.

Ben şuan az miktarda kazanıyorum, aylık 250 - 400tl arası. İleride elbette artacak, yeni adsense yeni domainlrrim var, onlara da kuracağım. Ancak yeni olanlar manuel sistem olacak.

Neden satış yapıyorum?

Ben burada konularda kazandığımı anlattığım süreçte çok fazla pm ile ulaşan oldu. Hemen hemen hepsine cevap verdim. Pm gönderenler ve cevap alanlar konuya yazabilir. Yapım gereği kimseyi geri çevirmek istemem.

Ancak benim daha fazla çalışmam gerekiyor. Bu süreçte forumu takip ettikçe gelen pm lere cevap vermem artık pek mümkün değil. Yine insanlara (bilmeyenlere) yardım edebilmek ama 8 ayda öprendiğim biligleri verirken karşılığını da almak istiyorum.

Satış konumdaki konular "spam" dır. 70 milyon kullanıcı içinde, milyonlarca var ve var olmaya artmaya devam edecek.

O insanlarda bir yerlerden öğrenip girdi, giriyor işe... Burada hiç bilmeyenler niye girmesin...

Hiç biri benim rakibim değil, ben hiç kimsenin rakibi değilim. Çok büyük pasta var... Bilen, uygulayan, yetişen kazanır... Belki bir yıl belki daha erken spam hesap açmak daha zorlaşak, çünkü pinterest sürekli güncelleme yapıyor... Şurada bir kaç ay içinde hem yaptığı masrafı çıkarıp hemde yenş bir sektör öğrenmelerini istiyorum henüz bilmeyenlerin....

"Bedava peynir fare kapanında olur"