wmaraci reklam

Premiere Pro/Sony Vegas Video Editleme İşi! Aylık Düzenli ₺400+ Gelir İmkanı! Sadece 1 Kişi!

6 Mesajlar 777 Okunma
wmaraci reklam

emrecanozkan emrecanozkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 62 / 31
  • Ticaret 18, (%94)
İŞ @entrep TARAFINDAN ALINDI.

Merhaba dostlar,

Şu an aktif olarak popüler bir kanalın moderatörlüğünü yapmaktayım. Ancak işlerimin yoğunluğundan dolayı video editleme işine çok fazla zaman ayıramıyorum. Yapılacak iş çok basit, ek olarak muhteşem bir video edit yeteneğine ihtiyaç duyulmuyor. Evden yapılabilir ve öğrenciler için birebir.

*Pazartesi, Pazar ve Perşembe akşamları(23.00da) yayın yapılıyor maksimum 1 saat süren. Bu yayınları bilgisayara indireceksiniz 720p kalitesinde ve bu ortalama 1 saatlik(bazen 30 dakika, bazen 45 dakika) yayının en önemli noktalarını keserek toplam videoyu 5-10 dakikaya indirgeyeceksiniz. Bu işlemi hemen ertesi gün yapıp bana 720p kalitesindeki kısa videoyu iletmelisiniz. Örnekler vereyim hemen:

1 saatlik örnek yayınımız : https://www.youtube.com/watch?v=sMST3iePsIc
Bu yayının kısaltılmış hali : https://www.youtube.com/watch?v=nK9-fBT7QUM

*Her hafta bu yayınlar 3 defa yapılıyor toplam 3 gün olmak üzere. 1 ayda toplamda 12 video editlemeniz gerekiyor.
*Düzenli iştir arkadaşlar,bir iki video editleyip bitecek bir şey değil. Aylık düzenli minimum 400 ve üzeri gelir elde edeceksiniz.
*Ücreti haftalık vereceğim. Ek editlenmesi gereken video olursa o tamamen size ek ücret olarak verilecek. Sadece 12 adet videoyu her ay editleyerek minimum 400 lira gelir elde edeceksiniz.
*Örnek kısaltılmış videoyu izlediğinizde sadece yapılan işlemlerin:
-İntro eklenmesi (video verilecek sadece videonun başına ekleyeceksiniz)
-Nickname eklenmesi (kolay bir şekilde pozisyonu frame frame değiştirerek yapabilirsiniz. png halinde nickname verilecek.)
-2 adet ses efekti vereceğim. Birisi nick eklendiği anda ve kapandığı anda "pat" sesi. İkincisi ise arkaplan müziği.
-Arkaplan müziğinin sesi -35 derecesinde olacak. (Premiere Pro kullananlar bilecektir.)
-Sosyal kartlar adında bir video verilecek. Ekrana çıkan sosyal medya hesaplarının videosu oluyor. Onu yerleştireceksiniz ve Chroma Key ile hemen arkasındaki siyah arkaplanı kolayca sileceksiniz. Gayet basit bir işlem.
-Subscribe videosu verilecek. O da aynı şekilde Chroma Key ile green screen'i silinecek ve olduğu gibi eklenecek. Örnekteki kısaltılmış videonun aynısı olacak anlayacağınız.

Hepsi bu kadar dostlar. Eğer transitions efektlerini yapabiliyorsanız eklemeniz için size efekt dosyasını verebilirim. Benim gibi öğrenci arkadaşlara en az uğraşla en fazla ek geliri sağlatmak istiyorum. Bir harçlık gibi düşünülebilir. Maksimum 2 saatinizi alacaktır gün içinde. Haftada 3 gün çalışmanız yeterli olacaktır. Hazırladığınız videoyu Google Drive hesabınıza upload etmeniz en iyisi olacaktır. Bu sayede kalite kaybından kurtuluruz.

Sizin ne yapabildiğinizi görebilmek adına kendi referansınız olması amacıyla bir videoyu göndereceğim size. Yapabildiğiniz örneği isteyeceğim. En başarılı olan arkadaş ile iletişimimiz eğer iyi giderse çok uzun süre çalışmak istiyorum. İletişim çok önemli olacak benim için. Sebepsiz yere gecikmeye tahammül edemiyorum ki iş etiğine de ters takdir edersiniz ki. İstediğiniz yerden sadece İnternet ve Bilgisayar ile yapabileceğiniz bir iş.

Forum içinden arkadaşlar ile özellikle çalışmayı düşünüyorum. 1 hafta sonunda ücretini aldığında "Ben yapmayacağım, sıkıldım, bunaldım." gibi sözler edecek insanlarla çalışmak istemiyorum. Çalışmayı durduracak kişinin net bir sebebi olması gerekmektedir.

İletişim için:

iletisim[at]paradyo.com
PM

İletişime geçerken lütfen forum içerisindeki profilinizin linkini bırakın dostlar. Ona göre referans amaçlı kısaltmanızı istediğim videoyu göndereceğim. Şimdilik sadece kısaltmanızı istiyorum herhangi bir efekt eklemeden. Efekt işi basit iş, çözülür.

Teşekkürler, şimdiden hayırlı olsun.

wmaraci
reklam

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)
İlan çok güzel fakat istemiş olduğunuz iş sadece video editleme değil ayrıca kurgulama işidir. İş ilanını biraz daha detaylandırmak ve sıcak bakacak arkadaşlara yol göstermesi niyeti ile bu uzun yazıyı yazmaktayım. "yayının en önemli noktalarını keserek" cümlesindeki en önemli kısımları nasıl kriterize edeceğim? Nasıl ayrıştıracağım? Siz işin ehli olarak ben önemli noktaları nasıl tartacağım da koyacağım?

Aşağıdaki her şey bu ilana sıcak bakacak kişinin yararına yazıldı. 1 video için 1-2 saatini ayırması çokça yeterli görünüyor (render hariç). Alınan dosyaları timeline'a koymak zor olmasa gerek ki zaten 5-6 madde böyle bir şey :) Aşağıdaki her şey çok güzel kolay ve ücreti dolgun.

Gidişat
30 dakika bir video düşünelim bu videoyu ilk önce izlersiniz, // izlerken keseceğiniz saniye ve saliseleri not alırsınız zamanı daha verimli kullanmak adına//
Konuyu anlarsınız ve kafanızda bir şeyler canlanır,
Sonrasında araları (eemm ömm ıhmm not almış olduğumuz zamanları hızlıca çıkarırsınız) kesmeye başlarsınız 5 dakika,
Videoda söylenen cümlelerin yazılı çıktısını görüp/alıp en önemli ve öz kelimeleri ince ince seçer siler ve çok fazla dağıtmadan toparlarsınız. Sonrasında ise şu adımlara geçersiniz;

-Nickname eklenmesi (kolay bir şekilde pozisyonu frame frame değiştirerek yapabilirsiniz. png halinde nickname verilecek.) // Auto & Manual Motion Tracking an Object olarak araştırabilirsiniz
-2 adet ses efekti vereceğim. Birisi nick eklendiği anda ve kapandığı anda "pat" sesi. İkincisi ise arkaplan müziği.
-Arkaplan müziğinin sesi -35 derecesinde olacak. (Premiere Pro kullananlar bilecektir.)
-Sosyal kartlar adında bir video verilecek. Ekrana çıkan sosyal medya hesaplarının videosu oluyor. Onu yerleştireceksiniz ve Chroma Key ile hemen arkasındaki siyah arkaplanı kolayca sileceksiniz. Gayet basit bir işlem.
-Subscribe videosu verilecek. O da aynı şekilde Chroma Key ile green screen'i silinecek ve olduğu gibi eklenecek. Örnekteki kısaltılmış videonun aynısı olacak anlayacağınız.

Sevgiler,

• Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 62 / 31
  • Ticaret 18, (%94)

Disco adlı üyeden alıntı

İlan çok güzel fakat istemiş olduğunuz iş sadece video editleme değil ayrıca kurgulama işidir. İş ilanını biraz daha detaylandırmak ve sıcak bakacak arkadaşlara yol göstermesi niyeti ile bu uzun yazıyı yazmaktayım. "yayının en önemli noktalarını keserek" cümlesindeki en önemli kısımları nasıl kriterize edeceğim? Nasıl ayrıştıracağım? Siz işin ehli olarak ben önemli noktaları nasıl tartacağım da koyacağım?

Aşağıdaki her şey bu ilana sıcak bakacak kişinin yararına yazıldı. 1 video için 1-2 saatini ayırması çokça yeterli görünüyor (render hariç). Alınan dosyaları timeline'a koymak zor olmasa gerek ki zaten 5-6 madde böyle bir şey :) Aşağıdaki her şey çok güzel kolay ve ücreti dolgun.

Gidişat
30 dakika bir video düşünelim bu videoyu ilk önce izlersiniz, // izlerken keseceğiniz saniye ve saliseleri not alırsınız zamanı daha verimli kullanmak adına//
Konuyu anlarsınız ve kafanızda bir şeyler canlanır,
Sonrasında araları (eemm ömm ıhmm not almış olduğumuz zamanları hızlıca çıkarırsınız) kesmeye başlarsınız 5 dakika,
Videoda söylenen cümlelerin yazılı çıktısını görüp/alıp en önemli ve öz kelimeleri ince ince seçer siler ve çok fazla dağıtmadan toparlarsınız. Sonrasında ise şu adımlara geçersiniz;

-Nickname eklenmesi (kolay bir şekilde pozisyonu frame frame değiştirerek yapabilirsiniz. png halinde nickname verilecek.) // Auto & Manual Motion Tracking an Object olarak araştırabilirsiniz

Sevgiler,

Merhaba,

Bu ince düşünceniz için teşekkür ederim. Önemli noktaları süreç ilerledikçe kendiniz fark edeceksiniz desem yeri olacaktır. Ben size yaptığım örnek özetleri göndereceğim, siz bunları izleyip "Ah bu tarz oluyor demek ki" gibi bir yoruma varacaksınız zaten. Emin olun video içinde anlatılanlar arasında önemli kısımlar izlenirken bile anlaşılıyor. Bazen konu dağılıyor ve siz farkına varıyorsunuz. Kısacası yaptıkça gelişeceğiniz bir alan "Önemli noktaları kavrama".

Aslında öncesinde izlemek yerine ben direkt izlerken kesip biçme işlemini gerçekleştiriyordum. Hangisi daha basit gelirse size kalmış bir şey.

İsterseniz iletişime geçin ve size bir yayın linki vereyim. Onunla bir alıştırma yapın. Kimse ilk seferinde en iyi değildir, ben de değildim. Zamanla oturacak bir şey. Bunu anlayışla karşılarım :)

Teşekkürler.
Disco

kişi bu mesajı beğendi.

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)

emrecanozkan adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Bu ince düşünceniz için teşekkür ederim. Önemli noktaları süreç ilerledikçe kendiniz fark edeceksiniz desem yeri olacaktır. Ben size yaptığım örnek özetleri göndereceğim, siz bunları izleyip "Ah bu tarz oluyor demek ki" gibi bir yoruma varacaksınız zaten. Emin olun video içinde anlatılanlar arasında önemli kısımlar izlenirken bile anlaşılıyor. Bazen konu dağılıyor ve siz farkına varıyorsunuz. Kısacası yaptıkça gelişeceğiniz bir alan "Önemli noktaları kavrama".

Aslında öncesinde izlemek yerine ben direkt izlerken kesip biçme işlemini gerçekleştiriyordum. Hangisi daha basit gelirse size kalmış bir şey.

İsterseniz iletişime geçin ve size bir yayın linki vereyim. Onunla bir alıştırma yapın. Kimse ilk seferinde en iyi değildir, ben de değildim. Zamanla oturacak bir şey. Bunu anlayışla karşılarım :)

Teşekkürler.

Tabi denemek isterim PM ile iletirseniz sevinirim

wmaraci
wmaraci

Entrep Entrep Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
PM attım. Dönüş yaparsan sevinirim

• Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 62 / 31
  • Ticaret 18, (%94)
Dönüşler yapildi. İş alimi devam ediyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al