wmaraci reklam

Biz ticaret yapamayacak mıyız!

32 Mesajlar 3.620 Okunma
wmaraci reklam

muhendis26 muhendis26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek makina müh.
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 53 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
tercih senin bende sikinti olmadi hala kullaniyorum odemelerimi 3 gun icinde yapiyorlar . kullan diye de israr etmiyorum video koymussun onu yorumladim bir hacklinkcinin youtube videosu cok inandirici geldi bana . wordpress konusuna gelincede iyzico paytr tonla sikayet gorursun gormek istedikten sonra ohoo .

wmaraci
reklam

88644 88644 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)

muhendis26 adlı üyeden alıntı

tercih senin bende sikinti olmadi hala kullaniyorum odemelerimi 3 gun icinde yapiyorlar . kullan diye de israr etmiyorum video koymussun onu yorumladim bir hacklinkcinin youtube videosu cok inandirici geldi bana . wordpress konusuna gelincede iyzico paytr tonla sikayet gorursun gormek istedikten sonra ohoo .

Bu kadar kötü yorumlara rağmen komisyonları çok fazla. Teşekkürler yinede tavsiyeniz için.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Paypal kullan git estonya varandaşlığı al 100 euro bir şey, ardından banka hesabı açıp istediğini yap, bizimkilere muhtaç değilsin
biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
hocam paypal alternatifi Stripe vardı onu önereyim dedim biraz araştırınca Türkiyeye yatırım yapmadıklarını ögrendim. Sittin tane ülke var ama Türkiye yok. Durum içler acısı.
biletshop 88644

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

hocam paypal alternatifi Stripe vardı onu önereyim dedim biraz araştırınca Türkiyeye yatırım yapmadıklarını ögrendim. Sittin tane ülke var ama Türkiye yok. Durum içler acısı.

stripe atlas bizde geçerli olan vergi levhası varsa yada startup olarak saas projen varsa 24 saatte onaylanır.

Evrakları göndermek sıkıntı bi

• Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Paypal kullan git estonya varandaşlığı al 100 euro bir şey, ardından banka hesabı açıp istediğini yap, bizimkilere muhtaç değilsin

Onu bir araştıracağım hocam.

• Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Aynen o kadar ülkenin içinde tr yok maalesef.

ilkerQ7 ilkerQ7 White Hat Hacker Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 42 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
lanet olsun ki o firmalar bana da sanal pos vermediler. Ne yapacağız bilmiyorum

Python'dan vazgeçemiyor...

biletshop biletshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 128 / 127
  • Ticaret 6, (%100)
Şirket olarak paytr, iyzico parampos, shopier gibi sanal pos hizmetini verdiğini söyleyen firmalara e-ticaret sitemiz için sanal pos başvurusunda bulunduk ve kabul görmedi 😁 elektronik, beyaz eşya satışları için talep ettik sanal posu, sorduğumuz da açıklama yapamadılar ve tek taraflı kabul etmeme gibi bir haklarının olduğundan bahsetti hepsi. Ve şu soruyu sorduk paytr ve diğerlerine peki sosyal medya takipçi ve beğeni satan sitelere nasıl verdiniz diye? Biz vermedik yok öyle şey dediler inceleyip size dönüş yapicaz dediler ekstradan ama ne dönen var ne bilgi veren 😁. Onlarca sitenin varlığını biliyoruz. Kısacası anlam veremedik bu tavırlarının altında yatan nedene?
Sonra arkadaşımızın biri https://www.sopsy.com/ diye bir entegrasyondan bahsetti. Araştırdık nette onda da sorun var. Kısaca arkadaşlar iş yapmak istiyoruz. Aşağı tukursek sakal yukarı tukursek bıyık misali oldu.

Kiralikaraba.com.tr

• Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)

biletshop adlı üyeden alıntı

Şirket olarak paytr, iyzico parampos, shopier gibi sanal pos hizmetini verdiğini söyleyen firmalara e-ticaret sitemiz için sanal pos başvurusunda bulunduk ve kabul görmedi �� elektronik, beyaz eşya satışları için talep ettik sanal posu, sorduğumuz da açıklama yapamadılar ve tek taraflı kabul etmeme gibi bir haklarının olduğundan bahsetti hepsi. Ve şu soruyu sorduk paytr ve diğerlerine peki sosyal medya takipçi ve beğeni satan sitelere nasıl verdiniz diye? Biz vermedik yok öyle şey dediler inceleyip size dönüş yapicaz dediler ekstradan ama ne dönen var ne bilgi veren ��. Onlarca sitenin varlığını biliyoruz. Kısacası anlam veremedik bu tavırlarının altında yatan nedene?

Ben onlara da kazandıracaktım yurt dışı satıştan ama vermediler.
Kendileri bilirler. Gün olur devran döner.
Umarım BTC tüm kan emicilerin hakkından gelir ve dünyanın en geçerli para birimi olur.
biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al