wmaraci reklam

volkswagen polo hakkında

22 Mesajlar 2.441 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Melliqe Melliqe Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek uzman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 8 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Aldınız mı hocam piyasanın durumu nasıl. Fikriniz değişti mi ?
HeroTurk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
Melliqe selamlar öncelikle

piyasa çok hareketli bugün 45bin olan bir hafta sonra 47 yada 42 olabiliyor millete sanırım para yok sürekli fiyatlar değişiyor.
Aldım mı sorusuna gelince, babamdan maddi destek alacaktım fakat bir sıkıntı çıktı ortaya alamıyorum. Şimdilik beklemede.

https://www.ozgurblog.net/

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
1.6 altında araç almak mantıklı gelmiyor bana konuyu yeni görmüşken yazayım. Gidip linea 1.6 dizel falan düşünülebilir. tertemiz hem az yakar güzelde kaçar

J0K3R J0K3R Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yazılım geliştirici
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 19 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
1.2 tsi iyi diyorlar, şehir içinde ne kadar yakıyor bilen varsa yazsın arkadaşlar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Dbm012 Dbm012 http://dbmwebdesign.de Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Datacenter / IT Operations Mgr
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 23 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
Bütce, Araba modeli (Yil), Sürüs Profili (otoban, sehir ici, yilda yapilacak tahmini KM),Yakit Türü, Motor hacmi vs. gibi biraz daha fazla detay verebilirsen daha net fikirler sunulabilir ama Polo alacagim ne düsünüyorsunuz gibi bir soruya cevap vermek cok zor...

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
Dbm012 2012 model şehir içi ortalama 15b km 1,2 tdi düşünüyorum 1.0 dan vazgeçtim artık

https://www.ozgurblog.net/

Hidra Hidra 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 130 / 70
  • Ticaret 1, (%100)
POLO bilmemde ben GOLF taraftarıyım hem görünüş hem performans açısından beni çok etkiliyor. Şuan 0 herhangi bir araç alma hakkımda olsa GOLF alırdım. Tabi benimki biraz hastalık diğer arkadaşların güzel yorumlarına da kulak verin.

Okanisik Okanisik Vip Tema Web Tasarım A.Ş. Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1381
  • Beğeniler 703 / 702
  • Ticaret 21, (%100)
Polo emsali ford fiesta tavsiye ederim. Yakın zamanda çok Polo bakınıp fiesta aldım. 1.4 benzinliler uçak araba sürmekten keyif alacaksınız.

Vip Tema Web Tasarım A.Ş.

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Çok zor bir karar :) arabadan ne beklediğinize bağlı 95 beygir az değil ama. Ailenle köye giderken bir rampada hıkık hıkık deme ihtimalin ne bilmiyorum. Dönüşte birde arkaya bir çuval patates ve soğan koyarsan hıkık hıkık hıkık diyebilirsin. Arabayı ailenle kullanacaksan ailesiyle kullanan insanlara sor arabayı, tek kullananın aldığı performansı alamassın. Rampada arkana otobüs yapışırsa moralin bozulur kendini kamyon arkasına atman gerekir vs. vs.

daha önce 900 motor clio kullanmıştım. Düzlükte kaçıyor ama rampada bırakıyordu.

Aynı şekilde nissan micra kullandım o küçücük tekerleği olan :) 1.2 motordu yanlış hatırlamıyorsam. Rampa aşağı vurunca 180-190 ı o minnakla görebiliyorsun. Ama rampayı çıkmaya başlayınca takviyeye bassanda kamyonlaşmaya başlıyorsun :)

1.3 multijet dışında araç bakıyorsan 1.4 motor altı bakma derim. 50-55 beygir arabadan uzak dur. 70 beygir araba ehh idare eder olur ama. 1.4- 90 beygir araba bulursan hem az yakar hem seni yolda bırakmaz.

Ben işim gereği uzun yollarda çok çeşit araba kullandım. Artık araba kullanmaktan bıkmış vaziyetteyim. Bende şuan araç bakıyorum ama keyfi olarak kelepir denk getirmeye çalışıyorum. Baktım araçlar biraz piyasa aracı değil. 150 beygir altı arabaya binmek istemem açıkcası kişisel olarak. motorda en az 1.6 olacak. Bu zevk meselesi tabiki ama makascı değilim :) okadar beygiri ne yapacaksın ulan diyebilirsiniz. :)

Baktım araçları şöyle sıralayayım. :)

1. sıra göz bebeğim :) alfa 1.9 JTD 159 160 beygir yazılımla %5 yakıt tasarrufu ile 190 beygirlik bir canavara çevirebiliyorsun arabayı.

2. almayı istediğim ama mekanik yedek parçası tedariğini ve fiyatını daha tam çözemediğim. infiniti fx 35 :) 280 beygirlik bir fıstık.

3. istanbul parka git çeto orada takılırsın. bmw yi orada tokatlarsın diyorum bazen kendime :) ozamanda hem ucuz yollu hem kaza yaptıgında seni çok üzmeyecek bir araba :) megane 2 rs 225 beygirlik bir teneke :) 0-100 ü : 6.8 saniye çiuuuuv

Bunları neden yazdım bilmiyorum ama içimi döktüm resmen :)

saygılarımla

İmza!!! Get Closer!

SheefLAMARCK SheefLAMARCK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Naptın
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 313
  • Beğeniler 73 / 31
  • Ticaret 8, (%88)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Akrabamız aldı en son kasa. Çöp gibi hocam. Gitmiyor. Değiştirmeyi düşünüyorlar. 75 bin tl vermişlerdi.

Sonuçta yarış arabasi almiyorsun hocam boyle bir durum var araba gitmiyor gibi bir yorum olamaz araba gitmiyorsa arabada sıkıntı vardir 1000 motor arabalar yeni jenrasyonda cok iyi performans veriyor fakat yakit sikintisi olabiliyor kullanima bagli.

Bendede en son kasa var suan grubun lideri 1.6 Gtd banamisin demiyor yaşım 23 golf gti param yetmedi bende bunu aldım ve memnunum önceki arabam da 3.16 m paket eski bir bmw sürücüsüyüm aracımdan memnunum bence öneririm

Arac resimlerini paylasim belki ilgini ceker hocam
https://i.hizliresim.com/qA9WJD.jpg

https://i.hizliresim.com/86mdYQ.jpg

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al