wmaraci reklam
lidertakipci

Sanalda 1 TL mi Gerçekte Bin TL mi kazanmayı isterdiniz?

55 Mesajlar 6.080 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
Msasn youtubedan gelir kazanma gibi bir derdim yok hali hazırdaki işlerim bana yetiyor evet de çevresinde yeterince yalaka insan var ben arkadaşlıklarımı bu tarz şeylerde kullanmayı sevmiyorum :)

wmaraci
reklam

mlacivert mlacivert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** L**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 42 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Katiliyorum!! Her iki gorusede. )))
Ilk olarak: havadan para kazanmak icin cazip ve suslu ifadeler ile yazilan hayallerin pesine dusup hayal kurup ki biraz bu gruba ben de giriyorum. Sonrasinda 24 saat ugrasip 30 tl 10 tl yada ayda 108 tl ki gunluk 3 4 tl yapiyor para kazanmayi tembeligine yada ahmakligima kilif olarak satmak yada ben kaziklandim bende baskalarini kaziklayim diye ugrasan kisilerin pesinde saatlerini harcayip ben toplamda 10 saat ugrasip 10 tl kazandim bu basari demek ruya icinde ruya gorup uyanik oldugunu sanan ahmaklarin ( alinmayin bende bu grubun kenarindayim) isidir.
Gidip burada sarfettigi inadi ve ciddiyeti sabri bi isyerinde harcasa adami mudur yaparlar. Tam 45 dk anket doldurup sonun da 2.5 tl alacagim diye ugrasan ben o parayi almam icin en az 100 tane daha boyle.aptalca is yapmam gerktigini gorunce.intihar edesim gelmisti.

Ikinci olarak. Her isi bir tecrube ve fikir olarak alip denemekten ve ugrasmakttan vazgecmemek te gerekir. Bazen gunlerce ugrasip 1 kurus kazanmazsanizda yaptiginiz isin keyfi ve ortaya biseyler koyabilmek paradan daha kiymetli olur. Hem fikir teatisinde olmak ortaya farkli urunler ve fikirler cikartir ki buda ciddi bir getiridir.
Aslan19

kişi bu mesajı beğendi.

Aslan19 Aslan19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 11 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
mlacivert sonunda anlayan çıktı :) ben başarımıdır değilmidir diyorum millet yok şu kadar kazandım muhabbeti yapıyor, yıllık 1 milyon tl kazanıyosan devam et çünkü geleceğini de kurtarmışsın ama yok 300-500 tl için gençliği geleceğini harcama ya da harca ama bunu başarı olarak satma demiştim sadece.

plex plex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Programmer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 29 / 39
  • Ticaret 10, (%100)
Mesele pasif gelir elde etmek dışarda sabahtan akşama kadar çalışarak alacağın 2000 tl ile sanalda 2 saat zaman harcayarak kazanabilirsin tabi sistem tutarsa.

wmaraci
wmaraci

mlacivert mlacivert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** L**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 42 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Maksat sadece para kazanmak olmamali bence. Mesela youtube girdygum ve 3 yqs altina hitap eden videolar cekenler. Yada kendi cocugunu bu ugurda feda edenlere bakinca yazik diyorum. Insan sadece para kazqnmak icn mi yasar ve hersey para kazanmak icin mubahmidir? Bir deeger uretmeyen islerle ugrasmak bunu ozendirmek yada bunu ovmek bence bu millete ve insanliga en buyuk ihanettir.
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al